wow wow iwc

Wow, wow – IWC pulksteņi no Šveices

July 23, 2020

by — Posted in Bizness, Ekskluzīvi pulksteņi, Ekskluzīvs, Laiks, Pulksteņi, Rokas pulksteņi

IWC pulkstenis ir klasisks un ikonisks, laika pārbaudi izturējis ekskluzīvs rokas pulksteņu zīmols, kas pazīstams kā viens no Premium klases laikrāžiem jau četrās paaudzēs. Tas ir izteikti klasisks pēc sava dizaina lielākoties visās kolekcijās! Galīgi ne tāds kā, piemēram, jebkurš Bulgari modelis, kuram siksniņa var būt čūskas formā vai ciparu vietā iesprausti dimanti…

Tā aplikšana ap roku sniedz izsmalcinātības pieskārienu. To izvēlas nēsāt vīrieši, kas vēlas paust stila vīrišķību un eleganci. Greznoties ar šiem pulksteņiem bieži izvēlas aktieri un slavenības, uzkāpjot uz sarkanā paklāja. Piemēram, IWC nēsā Darens Kriss, Džastins Hartlijs, Silvestrs Stalone un Toms Krūzs.  

Wow!

Kad pastaigājos pa Vecrīgu ar draugu, apstājāmies pie Balticwatches skatloga. Mēs abi cienām rokaspulksteņu mākslu un nolēmām apskatīties, kas slēpjas aiz durvīm. Wow wow – IWC balticwatches.lv pulksteņi no Šveices! Aizturēju elpu – šie ir tie VIP klases pulksteņi, kurus izvēlas slavenības, politiķi, premjerministri un visi tie, kuri tos var atļauties. Mans draugs vēlējas papētīt Portofino – viņš ir no tiem vīriešiem, kas arī gatavs iegādāties dārgu rokas pulksteni, ja tas patīk.

Un kāpēc gan sevi neiepriecināt? Tā ir rotaļlieta pieagušajiem, kas sniedz tikpat daudz prieka, cik bērnībā spēļmašīnu kolekcionēšana. Kvalitatīvs rokas pulkstenis ir būtisks aksesuārs – tāpat kā sieviete jūtas pārliecinātāka un skaistāka, tikko iznākusi no skaistumkopšanas salona ar jaunām augstpapēžu kurpēm, tāpat arī IWC pulksteņa aplikšana ap locītavu vairo vīrišķo pārliecību un enerģiju. Šie ir maskulīni pulksteņi minimālisma stilā.

IWC pulksteņi balticwatches.lv katalogā

Visiem labi zināmie Šveices pulksteņi, kas apliecinājuši sevi kā vieni no uzticamākajiem, precīzākajiem un kvalitatīvākajiem starp citiem, nonākuši arī Latvijas tirgū. Kā izrādās, šis specializētais elegantais boutique tipa pulksteņu veikals koncentrējies tieši uz Šveices pulksteņu zīmoliem. Tas ir unikāla koncepta bizness Baltijas valstīs, jo vienlaikus tiek piedāvāts pilns pulksteņu serviss – gan apkope, detaļu nomaiņa, gan TOP Šveices pulksteņu brendu uzpirkšana un pārdošana. 

Komandu veido pieredzējuši pulksteņu meistari, nozares profesionāļi, darbu organizējot atbilstoši visiem pasaules nozares augstākajiem standartiem. Šeit var griezties pēc profesionāla ieteikuma un palīdzības, kā arī saņemt atbilstošu pulksteņa vērtējumu. Tāpat var uzzināt par jaunākajām nozares aktualitātēm. Mani uzrunāja arī Balticwatches mājaslapā publicētais ievadvideo, kurā vairāk var uzzināt par uzņēmuma darbību un tās principiem, šo video noskatīties var šiet.

IWC pulksteni var aplūkot gan veikala katalogā, gan klātienē. Mans draugs vairāk ir no tiem, kas vēlas visu aptaustīt un redzēt, kā tas izskatās dzīvē. Jo sevišķi tad, ja paredzamais pirkums ir dārgāks. IWC pieejamas vairākas ekskluzīvas un iecienītas kolekcijas: Pilot’s, Portuguese, Ingenieur un Portofino. Katrs var izvēlēties savai gaumei atbilstošāko pulksteni. Kā jau minēju sākumā, drauga uzmanību piesaistīja tieši Portofino.

Lai izvēlētos savu pulksteni, var sekot arī IWC kanālam Youtube. Tur regulāri tiek publicēti jauni video, stāstot gan par atšķirīgām kolekcijām, gan pulksteņu vēsturi. Tā, piemēram, manuprāt, interesanta sarunu par vienu no IWC kolekcijām var noklausīties šeit, tāpat šis video labi ievada ekskluzīvo pulksteņu pasaulē un labāk ļauj izprast, kāda ir tajā valdošā atmosfēra.

Cik izmaksā IWC pulkstenis?

Dārgākā kategorija ir Pilot’s, kas speciāli ražoti tieši aviācijas nozares profesionāļiem, tie ir noturīgi pret elektromagnētiskā lauka iedarbību un stiprām vibrācijām. Šāds ekskluzīvs pulkstenis var izmaksāt pat 10 000 EUR un vairāk – tiesa, arī starp Premium klases pulksteņiem šī cena ir augsta. 

Vidēji šos rokaspulksteņus var iegādāties cenu kategorijā starp 2 000 – 5000 EUR. Tās ir vidējās izmaksas par atzīta un pārbaudīta brenda izvēli, ar kurām jārēķinās. Drauga izvēlētais Portofino izmaksāja 2 200 EUR. Tiesa, attiecībā pret viņa ienākumiem, tā ir mazliet vairāk kā puse no ikmēneša algas. Viņš strādā par aktīvās pārdošanas nodaļas vadītāju ar tūrismu saistītā uzņēmumā. Un, ja rocība atļauj, IWC pulkstenis noteikti ir laba investīcija.

IWC pulkstenis sievietēm

Lai neapbižotu daiļā dzimuma pārstāves, vēlos uzsvērt, ka IWC Šveices pulksteņi ražoti ne vien vīriešiem, bet arī sievietēm, un arī sievietes tos izvēlas nēsāt. Kolekciju nosaukumi ir tādi paši kā vīriešu rokas pulksteņiem, tikai dizains veidots atbilstoši sievišķīgajai gaumei. Arī šis ir no tiem aksesuāriem, kurus uzliekot, iespējams ne vien sevi lutināt, bet justies elegantākai un sapostākai.

IWC pulksteņi ir augstas klases laikrāži, tie nav izgreznoti vai uzskatāmi izrotāti – stils ir klasisks. Tāpēc šāds rokas pulkstenis ērti pieskaņojams ikdienas tērpiem un jebkurā situācijā sniedz vajadzīgo izsmalcinātības piegaršu un pabeigtības sajūtu. Mans draugs ir no vīriešiem, kas neskopojas arī aplidot savu dāmu. 

Nenoliedzami – man ir palaimējies. Un arī es izvēlējos savu  Portofino kolekcijas rokas pulksteni. 

IWC pulksteņu vēsture

IWC pierādījis sevi kā uzticamu pulksteņu ražotāju jau kopš 1868. gada. Vēsturiskā  vērtība ir papildus bagātība, kas piemīt brendam, kas saglabājis atpazīstamību arī pēc 150 gadiem. Kompānija spējusi iet līdzi laikam un attīstīties. Ražotne atrodas Šafenhauzenē, Šveices pilsētā, pavisam netālu no lielākā ūdenskrituma Eiropā – Reinas ūdenskrituma. 

Arī šis dabas skaistums un enerģija, manuprāt, iemiesojas pulksteņos, jo tiem apkārt esošā noskaņa piefiksēta laikrāžu nemainīgajā tikšķēšanā. Kad izvēlos ko iegādāties, man ir būtiski, kāds ir bijis ražošanas un gatavošanas process. Pie IWC izgatavošanas strādā pulksteņu meistari, kuriem darbs nav tikai darbs – tā ir dzīves misija, kuru viņi entuziastiski piepilda. Jo apgūt pulksteņu mākslu ir aizraujoši, tas prasa koncentrēšanos un spēju pievērst uzmanību smalkākajām detaļām.

Tieši detaļās nereti slēpjas visa burvība. Tāpat tas ir ar stilu, manierēm un mājas iekārtojumu. Klasisks rokas pulkstenis ir aksesuārs, kas gluži tāpat kā auskari vai sarkanas lūpas ir lielisks akcents un palīdz izveidot koptēlu, kam piemīt noteikts raksturs. Apliekot šādu rokas pulksteni, noteikti var izdvest – Wow, wow – IWC! Tas ir reizē vienkāršs un klasisks, bet satriecoši elegants, neuzkrītošs un gaumīgs.IWC rokas pulksteņus var aplūkot tepat Vecrīgā, Jāņa ielā 3 Balticwatches veikalā uz vietas (darba laiks darba dienās: 11:00-18:00). Tāpat var iepazīties ar IWC balticwatches.com mājaslapā. Tāpat var aplūkot arī citus atzītus un ekskluzīvus Šveices brenda laikrāžus. Novēlu katram interesentam atrast savējo un skaitīt laiku eleganti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *