Hublot pulksteņu kolekcijas Chrono.lv online katalogā

February 13, 2020

by — Posted in Bizness, Ekskluzīvi pulksteņi, Ekskluzīvs, Laiks, Pulksteņi, Rokas pulksteņi

Chrono.lv ir online katalogs, kur iespējams iegadāties augsta līmeņa rokas pulksteņus. Vairāku zīmolu piedāvājums, kas ir tiešām kārdinošs ikvienam pulksteņu pazinējam un Šveices zīmolu mīļotājam.

Šveices pārbaudītās vērtības – Hublot pulksteņu kolekcija

Ražotājs ir piestrādājis pie eleganta dizaina, tomēr tam piemīt spēja izcelties sabiedrībā un pievērts garāmgājēju uzmanību. Ir vairākas kolekciju grupas, kas ir iekarojušas klientu uzticību, kā viena tā arī otra. Katrā kolekcijā ir iespējams atrast gan vīriešu, gan arī sieviešu rokas pulksteņus.

Ziniet, luksus pulksteņu zīmoli nav tikai bezkaislīgas ražotnes, kurās to vien dzird kā laikrādītāju tikšķēšanu un metālu šķindēšanu. Šiem zīmoliem visbiežāk ir sena vēsture jau no tiem laikiem, kad digitālā sistēma vēl nebija pazīstama. Arī Hublot ir sava vēsture, kuras laikā ir izveidotas vairākas apbrīnas vērtas pulksteņu kolekcijas.

Hublot pulksteņu kolekcijas:

  • Big Bang 38 – raksturīga dimantu esamība uz rokas pulksteņiem un ne mazums vien;
  • Big Bang 39 – arī dimantu esamība, spožums un elegance, tomēr dizains jau vairāk liek sev pievērst uzmanību;
  • Big Bang 41 – vizuāli spilgti rokas pulksteņi, kas apdarīti ar dimantiem;
  • Big Bang 44 – jau atgriežas mierīgāks dizains, tomēr tik pat ļoti uzmanības vērts;
  • Big Bang Unico – dizainā tiek izmantota “skeleta” ciparnīca, kas ir krietni sarežģītāka, padarot to par vērtīgāku;
  • Classic Fusion 33 – pārsvarā visiem rokas pulksteņiem tiek izmantotas titāna materiāla aproces, kas vizuāli produktu padara pievilcīgu, arī ceļot tā vērtību;
  • Classic Fusion 38 – sekojot pa pēdām iepriekšējai Hublot pulksteņu kolekcijai, modeļi tiek ražoti līdzīgi jau esošajam, tomēr variējot ar dizainu un arī materiālu;
  • Classic Fusion 44 – rokas pulksteņi paliek nedaudz masīvāki un aprocei arvien biežāk tiek izmantots ādas materiāls;
  • Classic Fusion 45 – ļoti dažāda dizaina rokas pulksteņi, kas viennozīmīgi izceļ visas Hublot ražotāja īpašības.

Hublot pulksteņu ražošanā tiek izmantoti augstas klases materiāli, kas kalpo gadiem ilgi. Korpusa gatavošanai tiek izmantots gan dzeltenais, gan arī rozā zelts, tērauds, keramika, platīns, titāns un titāns ar zeltu kopā, kā arī jaukti metāli.

Kādēļ iegādāties Hublot pulksteni no Chrono.lv kataloga

Jau ilgus gadus vietne Chrono.lv priecē neskaitāmus kolekcionārus ar iespēju preci iegūt krietni lētāk ka citviet. Preces pārbaudīta sertificēti meistari un katrai precei klāt tiek izsniegts garantijas apliecinājums (2-5 gadi). Ļoti bieži gadās, ka kārotā prece nav noliktavā, tomēr chrono.lv pārstāvji neliek vilties un, klientam veicot noteiktas summas priekšapmaksu, prece tik pasūtīta.

Veicot pasūtījumu ,katram klientam ir iespēja izsekot līdzi savas preces ceļam, izmantojot speciālu sūtījuma izsekošanas numuru. Piegāde tiek veikta ar kurjera pakalpojumiem, kas nodrošina preces saņemšanu tieši pie mājdurvīm.

Izvēlies pārbaudītas vērtības un apskati Hublot pulksteņu kolekciju chrono.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *