Pulksteņu remonts karalienes Elizabetes gaumē

December 20, 2018

by — Posted in Ekskluzīvi pulksteņi, Pulksteņi, Rokas pulksteņi

Ja kāds mūsdienās ir iegādājies un nēsā rokaspulksteni, tas var justies kā bagāts un veiksmīgs cilvēks, jo 18.gadsimtā šādus pulksteņus varēja atļauties tikai Ķīnas imperators, Krievijas cars Aleksandrs un karaliene Elizabete. Mūsdienās rokaspulksteņi ir visdažādākās kvalitātes, bet tas nenozīmē, ka to vērtība ir devalvējusies. Augstvērtīgu rokaspulksteņu mehānismos tiek izmantotas kosmosa tehnoloģijas.

Taču šie mūsdienās tik pieejamie un ērtie mehānismi mēdz arī savu reizi pārstāt tikšķēt un apstājas. Tad ir laiks aizdomāties par rokaspulksteņa remontu. Nav divu domu, ka visātrāk atbildi uz aktuālu jautājumu mūsdienās var atrast interneta plašajās dzīlēs. Un arī, pirms skriet uz tuvāko darbnīcu un nodot salūzušu mehānismu remontā, ir vērts apciemot jauno un inovatīvo sludinājumu portālu Dalder.lv. Sadaļā  rokas pulksteņu remonts būs atrodama visa nepieciešamā informācija par tuvākajām pulksteņu remontdarbnīcām,  to darbalaikiem, kā arī izmaksām. Kas tad ir Dalder.lv?

Dalder.lv – inovatīvs un ērts daudzfunkciju sludinājumu portāls

Portāls Dalder.lv ir digitālās reklāmas platforma, kura tikai nesen ir uzsākusi savu darbību. Tā regulāri veic uzlabojumus un paaugstina funkcionalitāti, lai nodrošinātu ērtību un efektivitāti saviem lietotājiem. Ja kāda no sadaļām vēl nedarbojas vai darbojas lēni, uztraukumam nav pamata. Tas nozīmē, portāls darbojas testa jeb eksperimentālajā stadijā –  regulāri strādā pie portāla funkciju uzlabošanas, lai lietotājiem Dalder.lv  kļūtu aizvien labāks un ērtāk lietojams.

Meklēt informāciju par rokaspulksteņu remontu tieši Dalder.lv portālā ir ērti, jo:

  • Tajā tiek izmantota ērta un unikāla filtrēšanas sistēma. Meklēšanas filtri automātiski saglabājas un nākošreiz vajadzības gadījumā ir gatavi lietošanai;
  • Vietas lokalizācija ļauj operatīvi noskaidrot visu nepieciešamo informāciju par konkrētu pilsētu vai novadu. Ja balvēnietim būs nepieciešams pulksteņa remonts, portāls operatīvi sniegs informāciju tieši par Balvu pilsētas vai novada iespējām un piedāvājumiem;
  • Iespēja atlasīt, saglabāt, krāt un izmantot iecienītākos piedāvājumus. Tas nozīmē, ka gan privāta persona, gan uzņēmums var veidot savu profilu;
  • Reitingu sistēma, kuru veido paši portāla lietotāji, ir garants kvalitatīvu piedāvājumu, preču un pakalpojumu atpazīstamībai.

Arī  darbnīcām un meistariem, kas nodarbojas ar pulksteņu remontu biznesu, ir vērts ievietot ziņas par sevi tieši portālā Dalder.lv. Portāls ne tikai uzglabā ievietotos datus, bet arī izveidojis unikālu jauninājumu – palīdz pareizi ievietot portālā informāciju un konsultē, kā labāk pārdot preci vai pakalpojumu. Portālā ir pieejami arī rīki pārdošanas rādītāju un biznesa procesu uzlabošanai internetā, var pievienoties aktīvai biznesa domubiedru grupai, lai kļūtu par labāko.

Kādus brendus izvēlas karaliskā ģimene?

Taču atgriežoties pie raksta nosaukuma, parunāsim par tiem, kas neatkarīgi no viņu sasniegumiem par labākajiem jau piedzimuši. Tādi ir, piemēram, karaliskā ģimene Lielbritānijā ar jau pieminēto karalieni Elizabeti II priekšgalā. Kādus rokas pulksteņus valkā viņi?

Karaliene Elizabete II tālajā 1953. gadā uz savu kronēšanu bija uzlikusi  Jaeger-LeCoultre Cocktail rokaspulksteni. Viņas izvēlētajam modelim pieder slava par pasaulē mazāko rokas pulksteņa mehānismu. Tas ir gandrīz kā ieslēpts mirdzošā dimantu rokassprādzē. Augstmanei ir paticis arī izteikti klasiskais, pēc sava izskata ļoti vienkāršais  Jaeger-LeCoultre ”Reverso”, kas, piedodiet, nedaudz atgādina kaut ko no garlaicīgas dienas lietainajā Anglijā.

Kā ar pārējiem?

Princis Viljams nēsā  Omega Seamaster Professional Quartz 300M, kuru princim uzdāvināja viņa mamma, princese Diāna. Viljamam šis pulkstenis ir tik dārga mātes dāvana, ka viņš ar to ir bijis redzams gandrīz visur – kā slēpojot, tā arī savā kāzu dienā. Viņa sieva Keita Midltone visvairāk iecienījusi populāro Cartier, savā kāzu dienā nēsājot Cartier Ballon Bleu, kas arī izskatās ļoti klasisks, acīs nelecošs rokas pulkstenis. Ne visi, varbūt jo sevišķi karaliskā ģimene netiecas pievērst sev vēl lielāku uzmanību, kad tā jau tā ir milzīga viņu ikdienas dzīves sastāvdaļa. Skaties šeit, kādi šie pulksteņi izskatās dzīvē.

Karaļnama cienīgs pulksteņu remonts

Un kā Jums liekas – kas tad galu galā ir karalienes Elizabetes cienīgs pulksteņu remonts? Pirmajā mirklī varētu likties – nekāds, jo karaliene taču var nopirkt jaunu. Taču padomājot dziļāk – jebkas, kas piederējis karalienei, var kļūt par milzīgu vērtību, ar ko sāks tirgoties tie, kuru rokās šīs lietas nokļūs.

Karalienei Elizabetei un viņas ģimenei šobrīd nekā netrūkst. Taču ne visos laikos karaļi tiek uzskatīti par karaļiem. Dievs nedod, ka tādi laiki pienāktu, taču kādi tad būs ģimenes resursi? Tās būs vērtslietas, kas nav valsts īpašums, bet pieder tikai un vienīgi ģimenei. Ārkārtas situācijā šādas lietas var pārdot, tādēļ ir svarīgi tās nodot no paaudzes paaudzē. Tādēļ karaliskā ģimene pulksteņu meistarus ļoti ciena un kas zina – varbūt meklē tos sludinājumu portālos tāpat kā mēs dalder.lv?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *