Šveices rokas pulksteņi

Šveices rokas pulksteņi – leģendāra kvalitāte un stils

January 29, 2019

by — Posted in Bizness, Ekskluzīvi pulksteņi, Ekskluzīvs, Juvelierizstrādājumi, Laiks, Pulksteņi, Pulksteņu meistars, Rokas pulksteņi, Vide

Elegants un prestižs laikrādis uz rokas viennozīmīgi  ir apliecinājums tā nēsātāja veiksmei un panākumiem.  Vienu reizi iegādāts, tas  sniedz prieku un vienreizējas emocijas daudzu gadu garumā. Ir vērts atgādināt, ka luksusa laikrāžus atpazīst tikai to pazinēji – cilvēki, kuri augstu novērtē pārdomātas detaļas un greznību.

Šis gaumīgi izvēlētais aksesuārs, pieskaņots pie apģērba, simbolizē paša nēsātāja veiksmi un pārticību. Ir samērā daudz ekskluzīvu  rokas pulksteņu zīmolu – Rolex, IWC, Hublot, Zenith, Vacheron Constantin, Montblanc un citi.  Kā neapjukt piedāvājumā un kur vienuviet var izpētīt dažādu zīmolu laikrāžus, to funkcijas un arī cenas?

Baltic Watches pulksteņu veikals

Šveices rokas pulksteņi Latvijā ir iegādājami nedaudzos veikalos. Viens no labākajiem, manuprāt, ir Baltic Watches veikals, kuram ir pietiekami liela  pieredze pasaules prestižāko rokas pulksteņu pārdošanā. Baltic Watches  piedāvā vairākus desmitus laikrāžu zīmolu gan sievietēm, gan vīriešiem.

Piemēram, izvēloties laikrādi no IWC pulksteņu kolekcijas, tā lietotājs iegūs ne tikai paaudžu paaudzēs izlolotu, tehniski un vizuāli līdz pēdējai detaļai noslīpētu mehānismu. Tā būs arī  lieliska investīcija, kas gadu gaitā savu vērtību nezaudēs.

Vacheron Constantin  kolekcija nepārprotami domāta pārbaudītu vērtību piekritējiem un sava aroda profesionāļiem. Baltic Watches uzņēmumam ir pieejama arī remontdarbnīca. Galvenajam Baltic Watches pulksteņu darbnīcas meistaram Ervīnam Undelim ir tādu Šveices manufaktūru kā Maurice Lacroix un Raymond Weil izsniegti sertifikāti. Tie nodrošina iespēju veikt šo marku pulksteņu garantijas apkalpošanu uz vietas, Rīgā, izmantojot akreditētu Šveices aprīkojumu, kā arī ļauj pasūtīt oriģinālās detaļas no ražotāja.

Ja ir vēlme uzzināt ko vairāk par piedāvātajiem rokas pulksteņiem, droši var zvanīt Baltic Watches speciālistiem pa tālruni (+371) 206 777 11 (Whatsapp, Viber, Telegram) vai arī rakstīt e-pastu info@balticwatches.com.

Kādēļ izvēlēties prestižu laikrādi?

 Profesionāli meistari:  katru luksusa pulksteni ir darinājuši profesionāli, atbildīgi un augsti kvalificēti  meistari. Katrs mehānisms top nevis dažu minūšu laikā rūpnīcā, bet gan 9 – 24 mēnešu laikā meistaru darbnīcā atkarībā no mehānisma sarežģītības pakāpes. Tas ir arī garants laikrāža precizitātei pat daudzu gadu desmitu garumā.

Izejmateriālu kvalitāte

Jauna mehānisma radīšanā tiek izmantoti tikai kvalitatīvi  izejmateriāli –  augstas klases tērauds, kristālu vietā ir īsti dārgakmeņi, izvēlētie metāli ir dārgmetāli, nevis apzeltījumi. Katram rokas pulkstenim tiek piešķirts COSC sertifikāts (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), kuru izsniedz Oficiālais Šveices Hronometru Pārbaudes Institūts. Tas nozīmē, ka 16 dienu laikā bez pārtraukuma katrs mehānisms tiek pārbaudīts -8, 23 un 38 grādu (pēc Celsija) temperatūrā piecās dažādās vietās ar dažādu testu palīdzību. Tikai pulkstenim, kas veiksmīgi ticis galā ar 16 stundu nepārtrauktiem izaicinājumiem, tiek piešķirts sertifikāts. Ja godīgi, man joprojām grūti aptvert to, cik izsmalcināta ir rokas pulksteņu ražošana.

Perfekts dizains, atbilstošs jebkurai gaumei

Brends, tā ir simtprocentīga garantija augstas klases dizainam neatkarīgi no pircēja gaumes. Apmeklējot Baltic Watches  un izpētot plašo rokas pulksteņu piedāvājumu, tiks apmierinātas  jebkuras prasības un jebkurš stils – sportisks, atturīgi elegants, izsmalcināts, klasisks, romantisks vai moderns. Tas apliecinās ne tikai nēsātāja statusu un panākumus, bet arī pārliecinošo gaumi un prasmi atšķirt vidusmēra lietas no augstas klases vērtībām.

Katrs zīmols ir gadu desmitos izlolota leģenda

papētot jebkuras pasaulslavenu pulksteņu firmas vēsturi, viennozīmīgi jāsecina, ka uzņēmums ir lolots no paaudzes paaudzēs. Dažas pulksteņu firmas ir ģimenes uzņēmumi pat 4 paaudžu griezumā. Stāsts par Zenith pulksteņu vēsturi ir aizraujošs un apbrīnas cienīgs – 70-tajos gados, kad pasaules tirgū valdīja pulksteņu nozares krīze un El Primero vadība nolēma pārstāt tos  ražot, liekot atbrīvoties no darbgaldiem un instrumentiem, pulksteņmeistars Charles Vermot noslēpa 150 preses kopā ar instrumentiem un veidnēm ēkas bēniņos un bēniņu daļu ar “apslēptajiem dārgumiem” aizmūrēja.

Pēc 10 gadiem, kad kompānija nolēma atsākt pulksteņu ražošanu, pašaizliedzīgā meistara tālredzīgi noslēptie darbgaldi ietaupīja firmai 6 000 000 franku, kuru tai nemaz nebija, lai atsāktu ražot laikrāžus un apmierinātu atdzimušo tirgus pieprasījumu. Ja jums uz rokas ir Zenith rokas pulkstenis, tad ziniet, tas nav tikai mehānisms laika piefiksēšanai, tā ir Leģenda ar lielo burtu!

Sievišķīgie sīkumi

Lai nu kādi tehniskie uzlabojumi būtu izgudroti rokas pulksteņu pasaulē, man kā sievietei visvairāk kārotos iegādāties vienkārši skaistu un izturīgu Šveices rokas pulksteni. Man vislabāk patīk Chanel. No Baltic Watches pieejamajiem man visvairāk iepaticies Chanel Premiere rock. Šai veikalā tas maksā 3900 eiro, kas ir pieejama cena augstas klases pulkstenim. Tērauda korpuss, beizelis un aproce, tātad izturīgs. Kā tas izskatās, varat apskatīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=LMc-esc8fyw.

Šis modelis ir perfekti elegants, piestāvēs teju jebkuram autfitam. Visvairāk šo modeli apbrīnoju, jo tas ir izdevies tik vienkāršs, bet patiešām elegants. Tas ļoti labi raksturo Chanel, kura lielākais atslēgvārds, manuprāt, ir elegance. Modeļa Premiere Rock vienīgā īpašība nav elegance, bet arī rotaļīgums. Tas ir rokas pulkstenis, taču tai pašā laikā tā ir arī skaista rotaslieta. Šis rokas pulkstenis tā nēsātājai neuzspiež nemitīgi uztraukties par laiku, jo ciparnīcā nav iezīmēti cipari. Ne jau vienmēr jāzina laiks minūti minūtē. Kavēt taču ir gana sievišķīgi un nevajag sevi apkrāmēt ar lieku stresu.

Klasiskais Chanel Premiere Rock dažādās variācijās

Jāteic, parokoties internetā vēl vairāk, atradu šo modeli veidotu citos materiālos un tie izrādījās vēl skaistāki. Gandrīz visos variantos tos var apskatīt šeit: https://www.youtube.com/watch?v=75OaiCjlYKc. Man vislabāk patīk apzeltītās ķēdītes variants. Šķiet, ka Chanel saprot, ka sievietei nevajag ārprātīgi dārgus pulksteņus ar nez kādām funkcijām, kuras viņa nemaz neizmantos. Tādai sievietei kā man vislabāk patīk eleganti, skaisti rokas pulksteņi, kas, protams, ir izturīgi, taču savā uzbūvē tiem nav jābūt sarežģītiem. Sieviešu rokas pulkstenim noteikti ir jākalpo arī kā rotaslietai, ko Chanel savos modeļos ļoti veiksmīgi arī ievēro.

Vēl man ļoti patīk Audemars Piguet sieviešu pulksteņi. Tie gan ir daudz daudz dārgāki, taču tie patiešām izceļas ar savu pamatīgumu – tikai uz tiem paskatoties vien jau ir redzams, ka dārgmetāls un akmeņi ir īsti.

Kā ir teikusi pati Koko Šanele: ”Mode nav kaut kas, kas eksistē tikai kleitās.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *