Pieredzes bagātie Longines pulksteņi

September 5, 2015

by — Posted in Laiks, Pulksteņi, Uncategorized

Longines pulksteņiPerfektie Longines pulksteņi – elegance, tradīcijas un performance ir tas, kas tos padarījušas nevainojamus.

Kompānijai teju divu gadsimtu pastāvēšanas laikā, ir izdevies savu bagātīgo pieredzi apvienot ar tehnoloģiskiem jauninājumiem, cienot iepriekšējās paaudzes  mantojumu un sekojot līdzi mūsdienu tendencēm.  Eleganto pulksteņu šarms ir nesis uzņēmumam starptautisku finansiālu veiksmi no tālā 1832. gada, kad kompānija tika radīta, līdz mūsdienām. Šobrīd šie šedevri ir pieejami vairāk nekā 140 valstīs visā pasaulē. Arī Latvijā ir pieejami šie elegantie pulksteņu modeļi. Uzņēmuma laikrāži ātri vien iekaroja popularitāti arī citās valstīs, tajā skaitā arī Amerikā. Ātri vien unikālie Longines pulksteņi kļuva par  kompānijas lepnums starp citiem pasaules vadošajajiem zīmoliem.

 • 180 th Anniversary
 • Conquest
 • DolceVita
 • Elegant
 • Evidenza
 • Heritage
 • HydroConquest
 • La Grande Classique
 • Master Collection
 • PrimaLuna
 • Saint-Imier

Longines pulksteņi slavenībām

Longines laikrāži ir pazīstami arī  kā” Aviators ” pulksteņi. Uzņēmuma direktoram Čarlzam Lindbergam bija draugs, kas darbojās aeronavigācijā. Lindbergs vēroja lidojuma mēģinājumus un palīdzēja tehnoloģiski pilnveidoties aeronovigācijai. Pēc viņa izstrādātājam tehnoloģijām navigācijas rīki tiek būvēti joprojām.

Pateicoties kompānijai, pirmoreiz taimeri Olimpiskajās spēlēs izmantoja jau 1896. gadā. Mūsdienās uzņēmums joprojām pārdod sporta pulksteņus un hronogrāfus. Pirms Advent pulksteņiem, kompānijas vārds bieži figurēja dažādu sporta stadionu un arēnu tablo. Daudzi vecie šīs kompānijas laikrāži ir nomainīti, izņemot to, kas joprojām tiek izmantots Kanzasas Universitātes basketbola ārēnā. Leģendāro laikrāžu sākums bija 1832. gadā, kad brāļi Augusts un Luis Agasizi, atrada darbu Saint-Imier ciemā tirgojot pulksteņu detaļas. Abi 1833. gadā pārņema uzņēmumu nosaucot to par Comptoir Raiguel Jeue & Cie. Viņi paši sāka veidot pulksteņus, lai atvieglotu cilvēkiem sarežģīto pulksteņu labošanu mājas apstākļos.

2015. gadā finansiāli un starptautiski veiksmīgi tikšķ jau 183 gadus.   Pasaules mērogā uzņēmuma dažādie tehniskās izpētes projekti nopelnīja starptautisku atzinību, kas ļāva kompānijai pretendēt uz  nomināciju “vadošo līderi pulksteņu ražošanā” starptautiskajās izstādēs.  Līdz  1929. gadam kompānija uzvarēja desmit Grands Prix nominācijās ( Antverpenē 1885., Parīzē 1889., Briselē 1897, Parīzē, 1900. Milānā, 1906., Bernā, 1914., Dženovā 1914., Parīzē 1925., Filadelfijā 1926. un Barselonā 1929.). Savukārt, 1969. gadā uzņēmums izveidoja pirmo kvarca elektronisko pulksteni.

Elegantas zvaigznes izvēlas Longines pulksteņus

Longines pulksteņi ir iecienīti arī starp slavenībām, kas izceļas ar savu gaumi un spožo karjeru. Neatkārtojamas personības, kas atstājušas savas pēdas pasaules vēsturē, apzinās, ka šie laikrāži uzsver viņu stilu, panākumus un augsto sabiedrības statusu. Pulksteņu unikalitāte radīta dažādiem cilvēkiem, kuri spēj novērtēt senas tradīcijas, kas atsvaidzinātas ar mūsdienu tehnoloģiju jaunumiem.

 • Odrija Hepbērna (Audrey Hepburn) ir šarmantā britu aktrise, kuras pirmie vērienīgie panākumi bija, piedaloties filmā “Romas brīvdienas ” tiek uzskatīta par visu laiku skaistāko un talantīgāko aktrisi, kura ir aristokrātiska, izsmalcināta un eleganta lēdija. Odrijas dzīslās ritēja karaliskas asinis, bet tas viņu nepadarīja par princesi baltrocīti, tieši pretēji šī dāma iesaistījās arī UNICEF brīvprātīgajā darbā. Aktrises un modeles skaisto roku rotāja Longines Dolce Vita, kas lieliski piestāvēja viņas elegantajam tēlam.
 • Keita Vinsleta (Kate Winslet) ir britu aktrise un dziedātāja, kuras vispopulārākā loma ir Roza De Vita Bukatere pasaules slavenajā un smeldzīgajā filmā “ Titāniks ”. Savukārt. 2008. gadā saņēma visvairāk balvu, par lieliski nospēlēto Hannas Šmitzas lomu filmā “Lasītājs ”. 2000. gadā viņa ierakstīja arī albūmu bērniem, par kuru arī saņēma Gramy nomināciju, kā vislabāk iedziedāto albūmu bērniem. Keitas Vinsletas raksturojošais pulkstenis ir Longines Ambassadors.
 • Arī Džūda Lovs (Jude Law) ir izvēlējies sev apzeltīto Beja modeli. Šis aktieris ilgu laiku ir bijis daudzu dāmu mīlulis visā pasaulē. Viņš ir mainīgs kā hameleons un spēj iejusties dažādās lomās, sākot no sieviešu mīluļiem līdz izbijušiem cietumniekiem. Piedalījies tādās populārās filmās, kā “Talantīgais misters Riplijs” un “Aukstais kalns”.

  Luksus rokaspulksteņi arī pie mums

  Longines pulksteņi nav nekas tik nesasniedzams kā šķiet. Jā, šo brendu izvēlas arī slavenības, taču tik pat labi to vari iegādāties arī Tu. Luksus rokaspulksteņi pieejami arī tepat pie mums, Rīgā. Augstas klases aksesuāri nav tikai izrādīšanās, bet tā ir arī laba investīcija, kas nebaltā dienā nākotnē var ļoti lieti noderēt. Varbūt ir vērts ieguldīt arī tik sīkā lietā kā rokaspulkstenis? Tā ir dzīva nauda, kura vienmēr būs pa rokai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *