Dažādi pulksteņi par lieliskām cenām – Dalder.lv

February 11, 2018

by — Posted in Pulksteņi, Vide

dazadi-pulksteni

Laikam ejot, gan sieviešu, gan vīriešu aksesuāri ir attīstījušies, mainījušies, ieguvuši jaunus veidolus un pat pielietojumus. Varētu pat teikt, ka mūsdienās, paskatoties uz dažiem cilvēkiem, šķiet, ka “jo trakāk, jo labāk” ir viņu dzīves moto. Taču, protams, ne jau visi dod priekšroku ekstrēmiem aksesuāriem. Lielai daļai patīk klasiskas vērtības, piemēram, piespraudes, tauriņi un arī rokaspulksteņi. Kā jau nojaušat, mazliet tuvāk aplūkosim pēdējo no minētajiem – praktiskos un daudzveidīgos laikrāžus, kas jau daudzus gadu desmitus nozīmīgu vietu ieņem gan vīriešu, gan sieviešu aksesuāru klāstā.

Kad mēs domājam par to, kur iegādāties pulksteni, lielākai daļai noteikti prātā nāk specializētie veikali, interneta veikali utt. Protams, šis ir ierastākais un savā ziņā vienkāršākais veids, kā iegūt šo aksesuāru savā īpašumā. Taču, vai kādreiz esi iztēlojies, kā būtu, ja tu dotu kādam pulkstenim otro dzīvi? Turklāt, ne visi no mums var atļauties iegādāties pilnīgi jaunu luksus modeli. Tad kāpēc gan neizvēlēties lietotu, kurš joprojām izskatās lieliski un pilda savu funkciju tāpat kā jauns?

Jaunajā sludinājumu portālā Dalder.lv atrodami dažādi pulksteņi – gan jauni, gan lietoti, turklāt to cenas ir tik pievilcīgas, ka ikviens var atrast ko sev piemērotu! Vai spēj iedomāties, kādus “dārgumus” cilvēki mēdz tirgot? Sākot no pašiem vienkāršākajiem un lētākajiem modeļiem, beidzot ar tādām klasiskām vērtībā kā “Rolex” u.c.!

Kādēļ izvēlēties lietotus pulksteņus?

Ir saprotams, ka daudzi no jums noteikti skeptiski sarauks uzacis un pavaicās – vai pirkt lietotu laikrādi ir droši? Kādēļ man tas būtu jādara?

  • Lietoti pulksteņi ir lētāki. Tieši tā! Viss ir tik vienkārši. Nemuļķosim sevi ar domām par to, ka visi varam atļauties iegādāties zīmolu pulksteņus, kas maksā ne tikai vairākus simtus, bet arī tūkstošus eiro. Tā, protams, nav. Tādēļ lietotie modeļi ir lieliska alternatīva.
  • Plašas izvēles iespējas. Kad mēs aplūkojam veikalu piedāvājumu, ko mēs tur redzam? Lielākoties jaunākos modeļus, kā arī, protams, tos, kas palikuši no iepriekšējās sezonas. Taču, ieskatoties sludinājumos, tu ieraudzīsi tādas vērtības, kas savu šarmu nezaudē jau 10 un vairāk gadus!
  • Tu dod pulkstenim “otro iespēju”. Ja tā pirmais īpašnieks to ir izmantojis tikai īsu laiku un sapratis, ka vēlas ko citu, taču tu, ieraugot viņa “izbrāķēto” modeli, iemīlies no pirmā skatiena, kādēļ tev nedot šim pulkstenim “otro iespēju”?

Galu galā – kuram interesēs, kura gada Rolex Tev ir uz rokas? Rolex ir un paliek Rolex.

Pašas pieredze

Šeit arī iegādājos savu pirmo luksus rokas pulksteni – tiesa, ne no tiešā lietotāja, bet gan no izplatītāja. Ne tāpēc, ka es neuzticētos individuālajiem komersantiem – tikai tāpēc, ka pie izplatītāja atradu savu mīļāko zīmolu ”Cartier” un modeli, kas man ļoti iepatikās – Tank Solo Small Ladies.

Tas piestāvēs visām melnbalto drēbju cienītājām pavisam noteikti. Ja Tu izskaties un ģērbies līdzīgi kā Odrija Hepberna, tad šis noteikti būs piemērots arī Tev! Vislielāko komplimentu devu es saņēmu, kad kādā pavisam agrā vasaras rītā ar draudzenēm nolēmām darbadienu sākt ar brokastīm kafejnīcā.

Biju iesauļojusies, baltā blūzē un melnās kapri biksēs, augstpapēžu kurpēs, melnā platmalē un visam vēl klāt – mans jaunais melnbaltais Cartier rokas pulkstenis! It kā parasta darba diena, bet tik vienkāršas, bet elegantas lietas spēj to pacelt vieglākās sajūtās par dzīvi.

Es to nopirku lietotu, tādēļ tas man izmaksāja gandrīz pat 2 reizes mazāk kā jauns. Nolietojuma pazīmes nebija. Izplatītājs bija parūpējies un nomainījis pulksteņa aproci, jo parasti tā un arī ciparnīcas stikliņš ir pirmie, kas norāda nolietojuma pazīmes.

Esmu laimīga, ka man ir pietiekami labi apmaksāts darbs jurisprudencē. Tikai tādēļ varu atļauties ik pa laikam šādas ekskluzīvas preces. Es nepērku daudz. Man patīk iekrāt un nopirkt kaut ko patiešām labu. Galu galā – ekskluzīvs rokas pulkstenis ir laba investīcija.

Jaunajā sludinājumu portālā ”Dalder” atradīsi arī tūkstošiem citu modeļu. Vari tos sadalīt pa kategorijām – kā vien Tev tīk! Ir pieejami gan vīriešu, gan sieviešu laikrāži, turklāt portālā redzēju arī iespēju pārdot jau savu esošo luksus rokas pulksteni.

Ja grūti uzticēties sludinājumu portāliem, tad vēl var izvēlēties pulksteņu lombardu Vecrīgā. Tomēr jāteic, ka dalder.lv ir viens no uzticamākajiem sludinājumu portāliem, jo sliktu, negodīgu pārdevēju profilā jebkurš, kurš pie viņa iepircies, var ierakstīt savu īsteno pieredzi. Šo komentāru varēs dzēst tikai pats pircējs vai portāla moderatori. Šāda transakciju atsauksmju sistēma palīdz attīstīt godīgāku pircēju un pārdevēju kultūru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *