Ekskluzīvi rokas pulksteņi – kvalitāte, kas nepieviļ

February 20, 2018

by — Posted in Bizness, Ekskluzīvi pulksteņi, Laiks, Pulksteņi, Rokas pulksteņi

ekskluzivi-rokas-pulksteni

Šveices rokas pulksteņu precizitātei un stilam pasaulē ir īpaša reputācija, kas nespēj sacensties ne ar vienu citu. Tiem, kuri meklē jaunu pulksteni, izvēloties no vairākiem zīmoliem, Šveicē ražotie modeļi būs pamanāmi uzreiz. Par spīti salīdzinoši augstajai cenai, Šveices rokas pulksteņi ir ļoti vērtīgs ieguldījums, jo tie ne tikai ilgi kalpo, bet arī ir ļoti eleganti un neticami precīzi.

Pulksteņu ražošana Šveicē aizsākās pirms vairākiem gadu simtiem. Pulksteņmeistari vienmēr pievērsuši īpašu uzmanību kvalitatīvām detaļām, lai radītie pulksteņi būtu uzticami, precīzi un augstvērtīgi.

Īstā pulksteņa izvēle var būt diezgan ilgs process, jo mūsdienās veikalos un internetā to piedāvājums ir milzīgs. Taču, ja tu izvēlēsies Šveices pulksteni, noteikti to nenožēlosi, jo tie veidoti tā, lai kalpotu daudzus gadus, nezaudējot kvalitāti, kā arī nodrošinot citas priekšrocības.

Šveices rokaspulksteņi ir lieliska izvēle, taču tādu iegādāties ieteicams tikai tādā gadījumā, ja esi pilnīgi pārliecināts, ka konkrētais modelis atbilst tavām vajadzībām un iespējām. Tādi, ekskluzīvi rokas pulksteņi kā šie, nav tikai pulksteņi, tie ir kā tavi draugi, kuri tevi pavada dažādos dzīves mirkļos. Pulksteņu veikals Baltic Watches Vecrīgā, Jāņa ielā 3, piedāvā iespēju ne tikai iegādāties Šveices pulksteņus, bet arī tos pārdot un remontēt. Veikalā pieejamie pulksteņi ir iegādāti no to iepriekšējiem īpašniekiem savukārt pēc tam tiem veikta profesionāla diagnostika, kā arī pircējiem pieejama garantija.

Kas tev irvai būtu par šo pulksteņu izlietu

Vispirms tev nepieciešams izlemt, kāda veida Šveices rokaspulksteņi tev patīk vislabāk. Savu lēmumu pieņem, balstoties ne tikai uz savu gaumi, bet arī pieejamo budžetu un dizainu. Nesteidzies ar izvēles izdarīšanu, un nepērc pirmo modeli, kas iekrīt acīs.

Pirms šāda veida rokas pulksteņu iegādes, iesakām veikt nelielu izpēti internetā, lai saprastu, kurš zīmols un stils būtu piemērots tieši tev. Tāpat der atcerēties, ka šie rokas pulksteņi ir ievērojami dārgāki par citiem modeļiem.

Kā cedē, vai pulkstenis ir emstarpots?

Protams, ekskluzīvos rokas pulksteņus vislabāk pirkt sertificētos, specializētos veikalos. Tomēr, ja vairāk esi iecienījis avangardiskos antikvariātu veikalus, Tev noderēs daži triki, lai pārbaudītu, vai brendotais rokas pulkstenis nav “fake”. Es padalīšos:

•pārbaudi, cik labi tas turas uz tavas rokas – tieši tik vienkārši tas ir! Oriģinālie brendotie pulksteņi vienmēr būs ļoti ērti, tos varēs noregulēt tieši tā, lai tu justos labi. Tas tāpēc, ka tie ir izstrādāti līdz pēdējam sīkumam. Viltotie reizēm šķitīs pa lielu vai pa mazu –  tiem var nebūt iespēja noregulēt izmēru tieši Tavam delnas izmēram;

•ir dažas īpatnības, kas raksturīgas atsevišķi katram brendam. Piemēram, īstais Rolex pulkstenis netikšķ. Ne jau tā, ka tas ir apstājies – nepārprotiet! No īstā Rolexa jūs nedzirdēsiet atsevišķu tikšķu skaņu. Tas ritēs vienmērīgi vienā plūsmā. Ja esat mūzikas pazinējs, tad to var saprast arī tā – īstais Rolex tikšķēs “andante”, savukārt viltojums varētu skanēt “staccato”;

• Vēl viena Rolexu īpatnība – oriģinālie tumsā nespīdēs un neatstaros it nekādu gaismu. Jautāsiet – kas gan tumsā vispār var spīdēt? Ir atsevišķi materiāli, kas tā dara, bet Rolex tos savos pulksteņos vairs neizmanto.

• Cartier pulksteņiem meklējiet nedaudz paslēpto “Cartier” nosaukumu ciparnīcas lejas daļā. Tas būs maziem, smalkiem burtiņiem. Jāteic, ka to var atrast arī uz viltojumiem, taču, ja nevari to atrast vispār, pievērs šim modelim ekstra uzmanību!

• Vēl viens fenomens – visiem rokas pulksteņiem, kurus izmanto niršanā, ir grozāms virsējais rāmis. Ja tas negriežas, tad uzreiz zini – tas visticamāk ir viltojums!

Īsta vērtība ne tikai tāpēc ka oriģināls

Luksus rokas pulksteņi nav vērtība tikai tāpēc, ka tie tiek veidoti no dārgmetāliem un dārgakmeņiem. Tajos ir ieguldīti daudzi gadi, lai atklātu dažādus pulksteņa mehānisma pavērsienus – katra jau tā tik sīkā detaļa jānoslīpē līdz perfektumam. Ir jāizveido rūpnīca, savs zīmols, jāsaprot, ar ko tas atšķirsies no citiem.

Liela daļa zīmolu veidojušies jau agrākā vēsturē. Tiem ir izveidojušies  leģendām apvīti stāsti, un šie stāsti ir liela vērtība un daļa no zīmola. Luksus rokas pulksteņi tiek dāvināti dažādās sporta sacīkstēs vai kā apbalvojumi citos, augstos panākumos.

Vienmēr pārliecinies, ka veikals, no kura iegādājies Šveices pulksteņus, pārdod to oriģinālus. Mūsdienās ir diezgan viegli iekrist krāpnieku lamatās.

Lai pilnībā pārliecinātos par to, ka izvēlētais pulkstenis ir tas, ko tu vēlies, to ieteicams arī uzmērīt uz savas rokas. To vari izdarīt, apmeklējot Baltic Watches veikalu Rīgā, Jāņa ielā 3. Vari būt pārliecināts, ka visi tur esošie pulksteņi ir oriģināli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *