Brenda juvelierizstrādājumi – kādēļ vērts tajos ieguldīt?

September 21, 2018

by — Posted in Ekskluzīvi pulksteņi, Juvelierizstrādājumi, Pulksteņi

Lai arī cik vilinoša šķiet doma par lētāku rotaslietu iegādi, dažkārt ir vērts ieguldīt lielāku summu, pretī saņemot augstāku vērtību un dažādus citus ieguvumus. Vai zināji, ka katru gadu vairāki desmiti miljonu cilvēku iegādājas luksusa rotaslietas? Tas nozīmē, ka šī izvēle joprojām ir novērtēta un populāra. Iespējams, lasot šo rakstu, tu vaicāsi, kādēļ man būtu jāizvēlas šādi juvelierizstrādājumi?

  • Izturība.

Kvalitatīvas sudraba, zelta un dārgakmeņu rotas dzīvo cauri ne tikai gadu desmitiem, bet pat simtiem. Šie materiāli ir izturīgi, tādēļ juvelierizstrādājumus, kas no tiem darināti, nebūs tik viegli sabojāt. Un, ja tomēr nepieciešami labojumi, tos iespējams veikt salīdzinoši vienkārši. Ja nepieciešams, juvelieri spēj ne tikai salabot rotas, bet arī izmainīt to izmēru, kā arī pārveidot vienu rotu par citu, to pārkausējot. Piemēram, auskari var pārtapt par skaistu kulonu. To nav iespējams veikt ar lētām rotām.

  • Skaistums.

Luksusa rotaslietām piemīt viena raksturīga īpašība – to cena atbilst izskatam, proti, tu saņem to, par ko maksā. Lielākajā katalogā Eiropā Chrono.lv aplūkojami ne tikai brenda juvelierizstrādājumi no Boucheron, Damiani, Cartier un citiem, bet arī luksusa pulksteņi no pasaulē atzītiem zīmoliem – Chanel, Breitling, Omega, Rolex utt. Augstākās kvalitātes rotas vairs nav tālu jāmeklē – atliek tikai ienākt katalogā, izvēlēties sev tīkamo preci un to pasūtīt uzreiz, tiešsaistē, pa tālruni 27711177 vai, atnākot klātienē uz Kalēju ielu 23, Rīgā.

  • Palutini sevi.

Pētījumi rāda, ka vairāk nekā puse sieviešu iegādājas sev dārgus juvelierizstrādājumus, lai sevi palutinātu un apbalvotu. Kurš gan cits par mums tā parūpēsies, kā mēs pašas? Atšķirībā no auto vai kleitas, luksusa rotas nenonēsājas un saglabā savu pievilcību daudzus gadus. Turklāt dārgakmeņu vērtība ar laiku pieaug.

  • Prestižs.

Nav pārsteigums, ka augstvērtīgas rotas ir dārgas. Piemēram, eleganti brenda auskari var maksāt, sākot no vairākiem simtiem eiro. Iegādājoties šādus juvelierizstrādājumus, mēs pērkam nevis tikai aksesuāru, bet arī brendu un prestižu, kas piemīt konkrētajam zīmolam. Šādas rotas nenoliedzami liek justies īpaši.

  • Investīcija.

Lai arī, iespējams, cilvēki par to nav aizdomājušies, taču mēs visi zinām to, ka dzīve ir pilna neplānotu situāciju, kuras mēs nevaram paredzēt. Un bieži vien gadās, ka šīs neplānotās situācijas nes sev līdzi lielākas vai mazākas izmaksas. Ja tavā īpašumā ir luksusa juvelierizstrādājumi ar augstu vērtību, tie var kalpot ne tikai kā rotas, bet arī kā “glābšanas riņķis” ārkārtas situācijās, kad nepieciešami finanšu līdzekļi un nav citu iespēju, kā tos iegūt.

  • Unikāls dizains.

Izvēloties brendu rotaslietas, tu vari būt drošs, ka ieraudzīt tādu pašu aksesuāru vēl kādam, būs salīdzinoši neiespējami, kā arī šo juvelierizstrādājumu īpašais dizains piesaistīs ne vienu vien acu skatienu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *