Kādēļ pārdot savu pulksteni Baltic Watches pulksteņu centrā?

September 28, 2018

by — Posted in Pulksteņi, Rokas pulksteņi

pardot-pulksteni

Vai esi nolēmis pārdot savu luksusa klases Šveices rokaspulksteni, kas ir vairākus tūkstošus eiro vērts? Iemesli tam, protams, var būt dažādi, taču, nonākot pie šāda lēmuma, vispirms nepieciešams atrast tam piemērotu vietu. Protams, mūsdienās ir pieejami dažādi veidi, kā atbrīvoties no sava laikrāža, pretī saņemot atlīdzību. Pārdot pulksteni varam draugiem vai radiem, kolēģiem, tāpat to iespējams izdarīt arī internetā, piemēram, Ebay.

Taču, ņemot vērā to, kāda ir šī rokaspulksteņa vērtība, pretī vēlamies saņemt atbilstoši novērtējumam noteiktu summu. Tāpēc diez vai Tu vēlēsies, piemēram, savu Rolex aksesuāru pārdot kādam apšaubāmam pircējam internetā, par kura godīgumu nav iespējams tik viegli pārliecināties. Šādiem mērķiem nepieciešams rūpīgi izvēlēties vietu, kur pārdot laikrādi. Tai noteikti jābūt oficiāli atzītai, uzticamai un atzinīgi novērtētai vietai.

Viena no šādām vietām ir Baltic Watches pulksteņu centrs, kurā iespējams iegādāties, salabot vai pārdot pulksteni. Šis centrs koncentrējas tieši uz pasaulslavenajiem Šveices laikrāžiem, kas jau vairākus gadu desmitus nemainīgi ieņem vadošo pozīciju luksusa pulksteņu nozarē visā pasaulē.

Kādēļ pārdot pulksteni šeit?

  • Augstākā cena. Pulksteņu centrs regulāri seko līdzi cenām laikrāžu tirgū, kā arī nosaka labāko cenu, vadoties pēc novērtējuma rezultātiem. Zinoši speciālisti aplūkos Tavu Šveices pulksteni, veiks tā diagnostiku un noteiks, kādu cenu par to iespējams piedāvāt;
  • Apmierināti klienti. Baltic Watches ikvienu uzdevumu veic precīzi un pedanti, pievēršot uzmanību katrai sīkākajai detaļai. Tādēļ arī pulksteņu centra klienti ir apmierināti par saņemto rezultātu un atgriežas šeit atkal, zinot, ka vienmēr tiks nodrošināti augstākās kvalitātes pakalpojumi – tas jāņem vērā ne tikai, kad vēlaties pārdot pulksteni, bet arī gadījumos, kad gribat iegādāties jaunu vai salabot esošo;

Mana pieredze

Kā gan es nepadalīšos arī ar savu pieredzi? No vecmāmiņas biju mantojusi arī apzeltītu Rolexu. Diemžēl tas jau sen kā vairs nedarbojās. Kopš sāku tā pamatīgāk interesēties par rokas pulksteņiem, atcerējos arī šo, kādā vecā mantu kastē atstāto pulkstenīti. Patiesībā par šo relikviju zināju tikai es. Vecmāmiņa to man iedeva vēl dzīva būdama un noteica, lai nekad neatklāju, ka tas ir no viņas.

Visa šī mistērija slēpās tajā, ka to viņai uzdāvinājis kāds pielūdzējs laikā, kad viņai bijis jāizšķiras par to, vai būt ar manu vectētiņu vai ar šo vīrieti. Viņa nolēma par labu vectētiņam, taču pulksteni paturēja, jo pielūdzējs to atteicās ņemt atpakaļ (lepnums un ietiepība!)… Viņa to, protams, ārā nemeta, bet glabāja noslēptu, līdz izlēma to nodot man. 

Kad man šis Rolex tika nodots, noslēpumainā pielūdzēja mīlas tikšķi jau bija beiguši iet savu ceļu. Vecmāmiņa vairākas reizes teica, lai eju salabot, bet tikai tagad es saprotu, kāpēc tā vilcinājos! Man taču nepatika tā doma, ka pulkstenis ir dāvināts no kāda sveša vīrieša, ko nemaz nepazīstu, tādēļ šo rokas pulksteni nemaz negribēju valkāt.

Lasot dažādas lapas par rokas pulksteņiem, uzgāju Baltic Watches un uzzināju, ka viņi pulksteņus ne tikai labo, bet arī uzpērk. Jā, mans Rolex bija apstājies, taču pieredzes bagātajiem pulksteņu meistariem šāda labošana bija kā tīrais nieks. Lai arī pēc brīnišķīgā servisa mans rokas pulkstenis izskatījās kā jauns, es tomēr to atpakaļ neņēmu un joprojām cenšos izvēlēties, kuru no piedāvātajiem man pieejamajā cenu kategorijā galu galā pirkt. 

Pārdot pulksteni – tas ir ātri, viegli un ērti. Aizpildi Balticwatches.com mājas lapā esošo pieteikuma formu, norādi informāciju par sevi, pieejamos dokumentus un darījumu, bet pēc tam vienkārši nosūti to kompānijai un viņi ar Tevi sazināsies, lai noskaidrotu detaļas par to, kā pārdot pulksteni. Baltic Watches specializējas tieši Šveices laikrāžu jomā, tādēļ viņu zināšanas un prasmes šajā jomā ir īpaši vērtīgas. Ja meklē labāko vietu, kur iegādāties šo luksusa klases aksesuāru, to remontēt vai pārdot, varu ieteikt izvēlēties Baltic Watches!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *