Pulkstenalaiks pebble

Pebble – pieticīgs viedtālruņa pagarinājums

November 10, 2014

by — Posted in Pulksteņi

Pieticīgs gabals valkājamas tehnoloģijas Pebble smartwatch ir vienkāršs šarms, kas ir retums mūsdienās. Viegli jūtamais šarms izpaužās ar regulāru lietošanu, ko uztur tādās kompānijās kā LG, Sony un Samsung. Radīts pateicoties satriecošajai  8,2 milj. EUR Kickstartera finansējumam. Pebble ir grūti nepatikt. Vēl jo vairāk tāpēc, ka finansiāli patērētāji izvēlējušies paši šo projektu atbalstīt.

Šāda uzticība plaši atmaksājās. Sākotnējā interese par Pebble bija diezgan liela ar pārdotiem vairāk nekā 400,000 vienību ASV pirmajā gadā. Tagad sasniedzis arī Lielbritāniju un viegli redzēt, ka satraukums ir. Intuitīvs, ērts un ar daļēji retro dizainu.

Pebble ideāli paziņo savu valkātāju par sms, zvaniem, e-pastiem un ziņojumiem no Facebook un WhatsApp, izmantojot skaidru 144 x 168 Asās Atmiņas LCD e-papīra displeju. E-papīra tehnoloģija nevar piegādāt tādu mirdzumu, kā piemēram, Samsung Super AMOLED  displejs, taču Pebble izceļas bez šādas gaumības.

Pebble funkcijas ir būtiskas, bet ne revolucionāras. Izturīga un ērta siksna, četras atsaucīgas pogas un magnetizēts uzlādes savienotājs. Tā iebūvētā tehnoloģija ietver trīs ass akselerometru, magnetometru, apkārtējās gaismas sensoru un vibrācijas motoru. Izmanto zemas enerģijas patēriņa  Bluetooth 2.1 un 4.0, lai sazinātos ar saistīto viedtālruni. Tas ir ļoti labs saprogrammēts. Vai jūs izmantojat Android vai Apple iOS, pulksteņa maigās vibrācijas ir pietiekami, lai nevainojami iegūtu tavu uzmanību. Kad jūsu skatiens paverās uz Pebble, displejs ir skaidrs – pat tiešos saules staros. Esi zemas gaismas situācijā? Maigi pakratot roku tas piedāvā apgaismojumu lasāmam līmenim.

Pebble noteikti nav vadošais tirgus līderis tradicionālajā izpratnē. Tām nav nekādu touch-screen spējas. Tomēr četru pogu vadības risinājums ir intuitīvs. Viņi izvairās produktam dot pārāk “gadžetisku” sajūtu un tas ir atsvaidzinoši. Pebble ir kā derīgs viedtālruņa pagarinājums nevis neskaidrs tā klons.

Sākuma cena 125 EUR, kas ir neticami vilinoši. Tas ir ūdensnecaurlaidīgs ar reitingu līdz 40m dziļumam un sver tikai 38 g. Viena uzlāde Pebble darbinās 7 dienas. Tam ir savs veikals, kurā mīt 4500 dažādu trešo personu veikumi. Miega mērītāji, sekotāji, spēles – var ātri ielādēt izmantojot Bluetooth. Pārbaudīt laika prognozes, vilcienu kustības sarakstu, sporta rezultātus un kontrolēt mūziku.

Tas vienkārši darbojas ir vienkārši burvīgs.

Avots: Telegraph

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *