Ekskluzīvu zīmolu pulksteņi – kvalitātes zīmogs

April 3, 2018

by — Posted in Ekskluzīvi pulksteņi, Ekskluzīvs, Laiks, Pulksteņi, Pulksteņu meistars, Rokas pulksteņi

ekskluzivu-zimolu-pulksteni

Mūsdienu skrejošais dienas ritms nav iedomājams bez laika plānošanas – vai tas būtu plānotājā ar pildspalvu nenogurstošā rokā, telefonā ar neskaitāmiem pieskārieniem uz ekrāna vai nebeidzamā domu virpulī galvā. Visam pamatā ir laika tuvākie uztvērēji – pulksteņi.

            Neskaitāmās funkcijas

 Vai vispār varat atcerēties, kad pulkstenis bija tikai laikrādis? Nu jau tas kļuvis par tik daudz ko vairāk – ekskluzīvu zīmolu pulksteņi kļuvuši par kopējā tēla papildinājumu, sociālā stāvokļa apliecinājumu un dzīvesstila spoguli. Tā funkcijas nenoliedzami arī gājušas līdzi laikam. Tagad savā rokas pulkstenī varam sekot līdzi savu sportisko centienu izaugsmei, atrast mājupceļu, ja esam apmaldījušies vai vēl ātrāk un ērtāk uzzināt, ka telefonā pienākusi jauna ziņa. Protams, vienmēr paliek tā mērķauditorijas daļa, kam sirdij tuvāks saglabājas klasisks izskats un primitivitāte funkcijās.

            Stila un gaumes apliecinājums

Laikrāža vizuālais izskats bieži vien ir visnoteicošākais faktors tā izvēlē. Kādam svarīgāka būs pulksteņa siksniņas krāsa un materiāls, nekā meistara smalkais darbs un rādītāju precizitāte. Neviena izvēle nav nepareiza vai nosodāma, katrā ziņā šis aksesuārs var pateikt ļoti daudz par tā valkātāju. Daudzi zīmoli noteikti veido savu kopējo tēlu kā vērtību kopumu, ko tie pārstāv, piesaistot arī sabiedrībā zināmas, spēcīgas personības, kas to spēj nest domātajam klientu lokam. Atliek vien izvēlēties atbilstošo un būt nelielai daļai no ekskluzīvas komūnas līdzīgi domājošo.

            Ekskluzīvi  zīmoli

Ekskluzīvu zīmolu pulksteņi iemieso visa iepriekšminētā pirmās klases versiju. Kvalitāte, precizitāte, unikalitāte un senas tradīcijas ir tās pamatvērtības, kas vieno ekskluzīvu zīmolu produktus. Tas var kļūt par ieguldījumu un ģimenes mantojumu bērniem un mazbērniem. Katram pulksteņu gurmānam noteikti ir savas specifiskas vēlmes, ko viņš vēlas ieraudzīt savā pirkumā, tāpēc katrs zīmols pārstāv savu lauciņu. Protams, Šveice ir un paliek pulksteņu meka, kur tiek ražoti labākie no labākajiem. Tas ir tas kvalitātes zīmogs pēc kā tiecas daudzi pulksteņu ražotāji.

            Nepielūdzamais laiks

Laiks gribot negribot bieži vien diktē mūsu dzīves ceļu un izvēles, ko izdarām. Kļūstot vecākiem, vēl vairāk tiek salikts pa plauktiņiem, kas ir svarīgi, un par ko nav vērts pārdzīvot. Iemācāmies arī sevi vairāk palutināt un par smagu darbu ir vajadzīgs atbilstošs atalgojums. Pulkstenis var kļūt par lielisku apliecinājumu kādam noietam ceļa posmam dzīvē, īpašam notikumam vai par pirmo eksemplāru unikālā kolekcijā, kas būs liela vērtība vēl daudzām paaudzēm.

Sabiedrībā gan šobrīd pastāv duāli pretēji viedokļi – vai tiešām investēt ekskluzīvos rokas pulksteņos ir tā vērts? Kevin O’Leary ir pārliecināts, ka tas ir tā vērts, ka pa dzīvi vispār ir jāpērk tikai zīmolu apģērbs un labi aksesuāri. Labāk ilgāk pagaidīt, iekrāt, bet nopirkt kaut ko patiešām labu. Viņš gan vairāk ir kolekcionārs, nevis tas, kurš nopirkto pulksteni vēlāk pārdos pa dārgāku cenu. Kevin O’Leary uzskata, ka veco modeļu luksus pulksteņu vērtība aug katru gadu – ne tik daudz kā cenā, bet vairāk to unikalitātē.

Tāpat pastāv arī viedokļi, ka investēt pulksteņos nav īpaši vērts. Jārēķinās, lai kā privātpersonai pārdotu pulksteni, tāpat visticamāk vajadzēs vidutāju no kādas firmas. Šī firma paprasīs komisijas maksu, kas, iespējams, tikai nosegs to starpību, cik ekskluzīvais rokas pulkstenis maksāja iepriekš, un cik tagad.

Es uzskatu, ka tiem, kuriem luksus rokas pulksteņi ir kaislība un naudas ir gana, vislabāk tos iegādāties savam priekam un lieki nedomāt par to, vai būs iespēja tos vēlāk pārdot, vai nē. Visticamāk nopārdot tos pēc tam varēs tik un tā – vai ar papildus uzcenojumu vai nē, tas nav zināms, taču bankrota gadījumā būs tūlītējs ienākums.

Ja Tev jau tagad ir apnicis Tavs vecais Rolex, Patek Philippe vai kādas citas firmas pulkstenis un vēlies jaunu – uzraksti chrono.lv. Šai mājas lapā ir speciāla sadaļa, kurā vari pieteikt savu pulksteni uzpirkšanai. Firma atsūtīs aptuveno cenu un varēsiet vienoties dažu dienu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *