Kādēļ pārdot savu pulksteni Baltic Watches pulksteņu centrā?

September 28, 2018

by — Posted in Pulksteņi, Rokas pulksteņi

pardot-pulksteni

Vai esi nolēmis pārdot savu luksusa klases Šveices rokaspulksteni, kas ir vairākus tūkstošus eiro vērts? Iemesli tam, protams, var būt dažādi, taču, nonākot pie šāda lēmuma, vispirms nepieciešams atrast tam piemērotu vietu. Protams, mūsdienās ir pieejami dažādi veidi, kā atbrīvoties no sava laikrāža, pretī saņemot atlīdzību. Pārdot pulksteni varam draugiem vai radiem, kolēģiem, tāpat to iespējams izdarīt arī internetā, piemēram, Ebay.

Taču, ņemot vērā to, kāda ir šī rokaspulksteņa vērtība, pretī vēlamies saņemt atbilstoši novērtējumam noteiktu summu. Tāpēc diez vai Tu vēlēsies, piemēram, savu Rolex aksesuāru pārdot kādam apšaubāmam pircējam internetā, par kura godīgumu nav iespējams tik viegli pārliecināties. Šādiem mērķiem nepieciešams rūpīgi izvēlēties vietu, kur pārdot laikrādi. Tai noteikti jābūt oficiāli atzītai, uzticamai un atzinīgi novērtētai vietai.

Viena no šādām vietām ir Baltic Watches pulksteņu centrs, kurā iespējams iegādāties, salabot vai pārdot pulksteni. Šis centrs koncentrējas tieši uz pasaulslavenajiem Šveices laikrāžiem, kas jau vairākus gadu desmitus nemainīgi ieņem vadošo pozīciju luksusa pulksteņu nozarē visā pasaulē.

Kādēļ pārdot pulksteni šeit?

  • Augstākā cena. Pulksteņu centrs regulāri seko līdzi cenām laikrāžu tirgū, kā arī nosaka labāko cenu, vadoties pēc novērtējuma rezultātiem. Zinoši speciālisti aplūkos Tavu Šveices pulksteni, veiks tā diagnostiku un noteiks, kādu cenu par to iespējams piedāvāt;
  • Apmierināti klienti. Baltic Watches ikvienu uzdevumu veic precīzi un pedanti, pievēršot uzmanību katrai sīkākajai detaļai. Tādēļ arī pulksteņu centra klienti ir apmierināti par saņemto rezultātu un atgriežas šeit atkal, zinot, ka vienmēr tiks nodrošināti augstākās kvalitātes pakalpojumi – tas jāņem vērā ne tikai, kad vēlaties pārdot pulksteni, bet arī gadījumos, kad gribat iegādāties jaunu vai salabot esošo;

Tas ir ātri, viegli un ērti. Aizpildi Balticwatches.com mājas lapā esošo pieteikuma formu, norādi informāciju par sevi, pieejamo dokumentus un darījumu, bet pēc tam vienkārši nosūti to mums un mēs ar Tevi sazināsimies, lai noskaidrotu detaļas par to, kā pārdot pulksteni. Baltic Watches specializējas tieši Šveices laikrāžu jomā, tādēļ mūsu zināšanas un prasmes šajā jomā ir īpaši vērtīgas. Ja meklē labāko vietu, kur iegādāties šo luksusa klases aksesuāru, to remontēt vai pārdot, izvēlies Baltic Watches!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *