Ulysse Nardin pulksteņi

Ulysse Nardin pulksteņi – inovatīvā stila paraugstunda

August 22, 2019

by — Posted in Bizness, Ekskluzīvi pulksteņi, Juvelierizstrādājumi, Pulksteņi, Pulksteņu meistars, Rokas pulksteņi

Ulysse Nardin ir zīmols, kas citu priekšā izceļas kā lielisks piemērs, lai apvienotu tehnisku izcilību ar modernu stilu, kā arī nezūdošu degsmi vienmēr tiekties pēc jauniem atklājumiem un niansētu pieeju katrai detaļai. Izcilie zīmola un uzņēmuma pulksteņu meistari vēstures laikā snieguši ieguldījumu laikrāžu attīstībā.

No jūras navigācijas tehniskās puses – uz stila ikonas statusu!

Ulysse Nardin pulksteņi jau vairāk kā 170 gadus veido vēsturi, sniedzot gan pieredzi, gan uzticamību. Tas ir zīmols, kas iet līdzi laikam un ir atklājis sevi no jauna neskaitāmas reizes pēc kārtas. No šī zīmola ir ietekmējušies daudzi citi un spējuši tādējādi Ulysee Nardin zīmolu padarīt vēl vērtīgāku un spēcīgāku.

Uzņēmuma vēsture sākās 1846. gadā, kad kādam jaunam un ambiciozam pulksteņmeistaram bija vīzija par jūras un kabatas hronometriem kā pulksteņu nākotni. Un viņš spēs šo pieprasījumu apmierināt, kas arī piepildījās, jo jau 1870. gadā vairāk nekā 50 flotes izmantoja Ulysse Nardin hronometrus. Tie nodrošināja unikālu precizitāti un bija uzticamākais vadātājs kuģojot. Ulysse Nardin lepojas ar neatkarīgo garu un ikoniskajiem pulksteņiem, kuros apvienots stils, tehniskie sasniegumi un unikāli atjautīgā pieeja.

Radošā pieeja kā pagrieziena punkts uzņēmuma attīstībā

Pagrieziena punkts kompānijas darbībā noteikti bija sadarbības sākums ar izcilo pulksteņmeistaru Dr. Ludwig Oechslin, kas virzīja kompāniju pa inovāciju ceļu, mudinot izmantot jaunus materiālus, kā silīcijs, nezaudējot arī radošo pusi. Zīmols vienmēr ir saglabājis neatkarīgu garu un turpina radīt ikoniskus rokaspulksteņus ar lieliskiem tehniskiem sasniegumiem un atjautīgu pieeju, kā arī vienmēr respektējot un cienot vēsturi un savu unikālo mantojumu. Ikviens klients var atrast sev piemērotāko modeli, kas parāda gan plašo uzņēmuma attīstību, gan unikālus stila risinājumus.

Uzņēmumā notikušas tik daudz nozarei svarīgas inovācijas, veikti atklājumi. Apliecinājums tam ir neskaitāmās balvas un licences, ko saņēmis zīmols Ulysse Nardin. Viens no svarīgākajiem notikumiem un pagrieziena punkts bija sadarbības sākums ar pulksteņu meistaru Dr. Ludwig Oechslin, kas pirmais pasaulē sāka izmantot jaunus materiālus, piemēram, silīciju, bet tajā pašā laikā nepazaudēja arī radošo stila pusi. Šveices pulksteņi un to kvalitātes apliecinājumi komentārus neprasa, jo to ražošanas un stila vēsture saskan ar kopējo pulksteņu vēsturi. Vienlaikus tehniskais gars un unikālā stila pieeja ir izveidojuši to, ko mēs mūsdienās saprotam kā luksusa klases labāko paraugu.

A. Lange & Sohne sarežģītie mehānismi

Tik pat interesanti, idejām bagāti ir A. Lange & Sohne rokas pulksteņi. Savā izskatā varbūt tie nemaz tā neizceļas uz citu fona – varētu teikt, ka tie pat ir diezgan klasiski, taču radošums slēpjas to mehānismos. To, protams, vispienācīgāk spēs novērtēt kāds pulksteņu kolekcionārs, dizaineris vai profesionāls meistars. Tātad, ja redzi kādam uz rokas A. Lange & Sohne rokas pulksteni, zini, ka visticamāk šis nav vienīgais, kas viņam pieder.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *