pulksteņu lombards Rīgā

Pulksteņu lombards Rīgā – Baltic Watches

October 8, 2019

by — Posted in Ekskluzīvi pulksteņi, Pulksteņi, Rokas pulksteņi

Premium klases pulksteņi ir viena no trīs lielākajām Šveices eksporta nozarēm, kas ienes valstij svarīgus ieņēmumus – tieši šeit meistari gadsimtiem ilgi ir attīstījuši gan pulksteņu tehnoloģijas, gan dizainu, tādējādi padarot Šveici par izcilības un kvalitātes centru. Ne velti saka – precīzs kā Šveices pulkstenis!

Šveice var lepoties ar daudziem atklājumiem, jo tieši šajā valstī bijusi pirmā pulksteņu ģilde, izgudrots pirmais pastāvīgais pulkstenis, pirmais rokas pulkstenis, pirmais ūdensnecaurlaidīgais un kvarca pulkstenis. Izvēloties Šveicē ražotu rokas pulksteni, tas nevainojami kalpos ar precizitāti un izsmalcinātību katrā niansē. Arī Latvijas iedzīvotājiem iespējams pārbaudīt šo kvalitāti, baudot pilna servisa centru Baltic Watches, kura viens no biznesa pamatprincipiem – strādāt tikpat precīzi, kā Šveicē. Klientiem ir iespēja ne vien iegādāties pulksteņus, bet arī izmantot pulksteņu lombardu.

Pirkt, pārdot, ieguldīt, veikt apkopi – pilna servisa pulksteņu centrs

Perfektais pulksteņu mehānisms nosaka to, ka uzņēmums Baltic Watches specializējies darbam ar Šveices rokas pulksteņiem, ko amata meistari gatavo jau no 16.gs.vidus, līdz ar to uzstādīta ārkārtīgi augsta kvalitātes zīme.

Baltic Watches ir pilna servisa pulksteņu centrs, kura sastāvā ir:

Tāpat iespējams veikt apkopi Šveicē ražotiem pulksteņiem ar jebkādas sarežģītības pakāpes defektiem, ko novērsīs profesionālie meistari. Lai laikrāžus apskatītu klātienē, Baltic Watches ir arī pulksteņu veikals veikalā Rīgā, Jāņa ielā 3, kur apskatāmi gan klasiski, gan mūsdienīgi laikrāži ikviena gardēža gaumei. Katrai dzīves situācijai iespējams izvēlēties atbilstošu aksesuāru– sportisku, biznesa videi vai atpūtai paredzētu pulksteni. Baltic Watches piedāvā arī pulksteņus uzpirkt vai izmantot pulksteņu lombardu.

Profesionālākie rokas pulksteņu meistari

Pulksteņu meistara arods ir ļoti sens, tomēr arī šiem profesionāļiem ir jāiet soli solī ar tehnoloģisko attīstību. Lai pārliecinātos par meistaru profesionalitāti un attīstību, Baltic Watches pulksteņu meistari katu gadu apmeklē Bergeon rūpnīcu Šveices pilsētā Leloklā, lai klātienē iepazītos ar pulksteņu inženierijas jaunākajiem risinājumiem un inovācijām. Lai uzticētu sava pulksteņa remontu vaio izmantotu pulksteņu lombardu Baltic Watches, lūdzam sazināties e-pastā info@balticwatches.com vai zvanot 20677711.

 “Pulksteņi ir mana kaislība, aizraušanās un darbs, kam esmu veltījis vairāk nekā desmit gadus savas dzīves. Kaut mūsu ikdienā ienākušas dažādas multifunkcionālas ierīces un iekārtas, kas, paralēli visam, informē arī par pareizu laiku, pulksteņu vērtība nepavisam nav mazinājusies. Mūžīga klasika jebkuros laikos. Baltic Watches – tas ir manis noietā profesionālā ceļa sava veida kopsavilkums un rezultāts. Sapņa piepildījums par pilna spektra pakalpojumu pulksteņu centra izveidi, kas ietvertu ne tikai pārdošanu, bet arī pulksteņu remontu,” saka Baltic Watches vadītājs un iedvesmotājs Ģirts Strencis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *