pulksteņu lombards

Pulksteņu lombards Baltic Watches – Šveices kvalitātes pulksteņi Latvijā

May 15, 2019

by — Posted in Bizness, Rokas pulksteņi

“Pulksteņi ir mana kaislība, aizraušanās un darbs, kam esmu veltījis vairāk nekā desmit gadus savas dzīves. Kaut mūsu ikdienā ienākušas dažādas multifunkcionālas ierīces un iekārtas, kas, paralēli visam, informē arī par pareizu laiku, pulksteņu vērtība nepavisam nav mazinājusies. Mūžīga klasika jebkuros laikos. Baltic Watches – tas ir manis noietā profesionālā ceļa sava veida kopsavilkums un rezultāts. Sapņa piepildījums par pilna spektra pakalpojumu pulksteņu centra izveidi, kas ietvertu ne tikai pārdošanu, bet arī pulksteņu remontu,” atzīmē Baltic Watches vadītājs Ģirts Strencis.

Ne tikai pārdot, bet arī iepirkt un remontēt

Pulksteņu lombards jeb iepirkšana un pārdošana ir viena no Baltic Watches uzņēmuma pamatdarbībām. Uzņēmums Baltic Watches specializējies darbam ar Šveices pulksteņiem ar perfektu mehānismu, ko amata meistari gatavo jau no 16.gs. vidus, līdz ar to uzstādīta ārkārtīgi augsta kvalitātes mēraukla. Baltic Watches ir pilna servisa pulksteņu centrs, kas piedāvā iegādāties, uzpirkt, kā arī veikt apkopi Šveicē ražotiem pulksteņiem ar jebkādas sarežģītības pakāpes defektiem.

Augstākā līmeņa servisa centrs un pulksteņu lombards Latvijā

Baltic Watches ir gan pulksteņu veikals Rīgā, Jāņa ielā 3, gan arī interneta veikals balticwatces.com, kur apskatāmi gan klasiski, gan mūsdienīgi laikrāži ikviena gardēža gaumei – mirdzoša tērauda, mūsdienīgi funkcionāli kvarca vai mehāniskie pulksteņi parāda nēsātāja būtību. Lai piemērotu savu ikdienas pulsu katrai dzīves situācijai, mēs izvēlamies atbilstošu aksesuāru – sportisku, biznesa videi vai atpūtai paredzētu pulksteni. Izvēloties Šveicē ražotu pulksteni, tas nevainojami kalpos ar precizitāti un izsmalcinātību katrā niansē.

Pulksteņi ir trešā lielākā Šveices eksporta nozare, kas ienes valstij būtiskus ieņēmumus. Tieši šeit meistari gadsimtiem ilgi ir attīstījuši un veidojuši dizaina un tehnoloģiskos jauninājumus, tādējādi padarot Šveici par izcilības centru. Šveice var lepoties ar daudziem atklājumiem, jo te bijusi pirmā pulksteņu ģilde, izgudrots pirmais pastāvīgais pulkstenis, pirmais rokas pulkstenis, pirmais ūdensnecaurlaidīgais un kvarca pulkstenis. Arī Latvijā iespējams pārbaudīt šo izcilību, baudot pilna servisa centru Baltic Watches, kas strādā tikpat precīzi, kā Šveicē un piedāvā iegādāties lieliskus laikrāžus par lieliskām cenām, pateicoties pulksteņu lombardam.

Profesionālākie pulksteņu meistari

Pulksteņu meistars kā arods ir ļoti sens, tomēr arī šiem profesionāļiem ir jāiet soli solī ar tehnoloģisko attīstību. Lai pārliecinātos par meistaru profesionalitāti un attīstību, Baltic Watches pulksteņu meistari katru gadu apmeklē Bergeon rūpnīcu Šveices pilsētā Leloklā, lai klātienē iepazītos ar pulksteņu inženierijas jaunākajiem risinājumiem un inovācijām.

Patiesībā nav dārgu aksesuāru – ir tikai lietas, ko mēs varam vai nevaram atļauties. Šveices pulkstenis viennozīmīgi ir ieguldījums ilgtermiņā, jo katra sīkākā detaļa ir noslīpēta un pārdomāta, lai sniegtu labāko, ko vien pulksteņmeistari var piedāvāt. Īsts luksus laikrādis pasvītros personību un individualitāti, jo ne katrs cilvēks ir spējīgs tos nēsāt. Tas ir smalks, izsmalcināts un elegants simbols sasniegumiem, ko atpazīs līdzīgi domājošie. Lai uzticētu sava pulksteņa remontu vai apskatītu pulksteņu lombardu Baltic Watches, sazinieties e-pastā info@balticwatches.com vai zvanot 20677711.

Citātādāks vērtslietu lombards

Jāsaka, ka Baltic Watches pulksteņu lombards ir drusku citādāks kā ierastie lombardi, kuros atrodamas visdažādākās izcelsmes preces, sākot no urbjmašīnām un beidzot ar izsmalcinātām rotaslietām. Šeit veikals dod 100% garantiju, ka rokas pulkstenis nav viltojums, jo uz vietas strādā arī profesionāli pulksteņu remonta meistari, kuri ieguvuši dažādas kvalifikācijas. Piemēram, galvenais Baltic Watches pulksteņu meistaram Ervīnam Undelim ir piešķirti Šveices manufaktūru Maurice Lacroix un Raymond Weil sertifikāti, kas atļauj viņam veikt šo firmu pulksteņu garantijas apkalpošanu – remontu un pulksteņu tīrīšanu.

Ne jau visas lietas ir jāpērk oriģinālajos veikalos ar 100% garantiju, ka prece ir oriģināla, taču izcilie Šveices rokas pulksteņi nepieļauj citus variantus, ja vēlies, lai šis pirkums būtu arī kā Tavs ieguldījums nākotnē. Turklāt Baltic Watches ir labs vidējā aritmētiskā variants – pirmkārt, šeit kādu no ekskluzīvajiem pulksteņiem varēsi iegūt ar 100% garantiju, ka tas ir oriģināls, otrkārt, saņemsi arī 1 gada garantiju gadījumā, ja pulkstenim rodas neparedzami bojājumi un treškārt, šeit tos varēsi iegādāties nedaudz lētāk, jo liela daļa pulksteņu ir mazlietoti. Par lietojamību – neuztraucies, to, ka tas jau kādreiz ir lietots, pamanīt patiešām nevarēs.

Kā jau šeit aprakstīju, esmu kvēla rokas pulksteņu fane, tādēļ šai veikalā esmu paspējusi jau vairākas reizes iegriezties un daudzus pulksteņus pielaikot. Tiem, kas to vēl nav pamēģinājuši – tas patiešām ir kas īpašs! Kad noklikšķ pulksteņa saliekamā dārgmetāla aproce – tas patiešām ir kā punkts uz ”i” tavam tēlam, lai arī kāds tas būtu. Paskaties šeit: ”https://www.youtube.com/watch?v=wirpqzHKhM4&t=551s” un uzzini, kā pēc šīs īpašās aproces aizdares skaņas var noteikt, vai Šveices pulkstenis ir īsts vai fake.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *