Oriģināls rokas pulkstenis ar Šveices kvalitātes zīmi

November 29, 2019

by — Posted in Ekskluzīvi pulksteņi, Ekskluzīvs, Laiks, Pulksteņi, Rokas pulksteņi

Pasaules 500 bagātākie uzņēmumu vadītāji nēsā luksusa pulksteni, lai parādītu, ka dzīvo elites līmenī un radītu par sevi labāku pirmo iespaidu! Brīdī, kad uz rokas ir luksusa pulkstenis, var atvērties daudzas durvis gan biznesa, gan personīgajā dzīvē. “Kāpēc man jāvalkā luksusa pulkstenis?” Šādu jautājumu uzdod ļoti daudzi. Jāsaprot, ka luksusa pulksteņus atpazīs tikai zinātāji un cilvēki, kas paši valkā augstākās raudzes un kvalitātes laikrāžus, kam ir svarīga katra nianse un klusa greznība.

Apjomīgākais luksusa preču katalogs Eiropā

Oriģināls rokas pulkstenis, kas ir absolūti drošs un ar garantiju, atrodams lielākajā luksusa preču katalogā Eiropā Chrono.lv. Katalogā pieejamas dažādas ekskluzīvas preces – luksusa pulksteņi, aksesuāri, rotaslietas, Vertu mobilie telefoni. Chrono.lv palīdz saviem klientiem visā Eiropā jau 10 gadus un piedāvā plašāko izvēli – kopumā izvēlei pieejami vairāk kā 15 000 Šveices pulksteņu un juvelierizstrādājumu.

Luksusa aksesuāri un rokas pulkstenis nenozīmē tikai augstu cenu – tai ir pamatojums un izskaidrojums, piemēram, COSC sertifikāts (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), ko izsniedz Oficiālais Šveices Hronometru Pārbaudes Institūts, ir papildus garantija. Katrs laikrādis, kuram šis sertifikāts ir piešķirts, ir izgājis vairāk kā divu nedēļu ilgu pārbaudi institūtā, kur, pārbaudes ietvaros, laikrādis ir pakļauts dažādiem faktoriem dažādos stāvokļos. Tas būs apliecinājums arī brīdī, ja radīsies vēlme pulksteni pārdot.

Pulksteni nerada vienā dienā

Ne mazāk svarīga ir meistarība. Vienā Šveices mehāniskajā pulkstenī var būt pat tūkstotis detaļu. Pasaulē sarežģītākais pulkstenis sastāv no 2800 detaļām un to izgatavoja trīs meistari astoņu gadu garumā. Viens Šveices pulkstenis top 10 līdz par 24 mēnešus. Tas ir skrupulozākais roku darbs un katra pulksteņu meistara goda jautājums.

Rokas pulksteņu gatavošanā izmantoti izturīgākie un kvalitatīvākie materiāli, savukārt, rotājumi ir autentiski dārgakmeņi, nevis kristāli, kas var nokrist vai sabojāties. Pulksteņi ir uzticami un izturīgi, rādot precīzu laiku desmitiem gadu vai pat ilgāk, ar pavisam minimāliem apkopes darbiem laika gaitā. Nereti luksusa pulkstenis var kļūt par mantojumu vairākās paaudzēs. To kvalitāte nemainās un vērtība saglabājas, vai pat pieaug. Jo ir luksusa vecāks pulkstenis, jo tas kļūst vērtīgāks, īpaši kolekcionāriem.

Chrono.lv ir droša izvēle

Luksusa rokas pulkstenis ir aksesuārs, kas, pieskaņots pie apģērba, neatkarīgi no tā nēsātāja dzimuma, iemieso paša nēsātāja veiksmi un pārticību. Katra Chrono piedāvātā prece oriģināla, ko apliecina autentiskuma sertifikāts un ražotāja garantija. Pasūtījumus no Chrono var veikt veikalā, internetā Chrono.lv, e-pastā info@chrono.lv vai telefoniski, zvanot 27711177.

Starp citu, luksus rokas pulksteņus var apskatīt, aptaustīt, uzmērīt arī klātienē – galu galā tik vērtīgam pirkumam ir nepieciešams laiks, lai izdomātu. To var izdarīt Vecrīgas veikalā Baltic Watches.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *