lietoti un jauni pulksteņi

Lietoti un jauni pulksteņi – uzticamākie Tava laika skaitītāji

March 25, 2019

by — Posted in Pulksteņi

Līdz 1904. gadam kungi un džentlmeņi, lai uzzinātu pareizo laiku, katru reizi bāza roku kabatā vai aiz krūšu vestes un vilka ārā ķēdītē iekārtu pulksteni, atvēra tā vāciņu, un, pieri saraukuši, pētīja pareizo laiku. Mūsdienās, pateicoties pulksteņu firmas Cartier izstrādātajam pulksteņu dizainam, ir jāveic tikai viena rokas kustība. Rokaspulksteņa ienākšana apritē radīja revolūciju pasaules mēroga pulksteņu biznesā un šodien rokaspulksteņi ne tikai rāda pareizu laiku, bet arī ir lieliski stila un dizaina elementi.

Apliekot ap delmu elegantu luksusa laikrādi, veiksmīgs darījumu cilvēks neuzkrītoši un bez vārdiem apliecina savu veiksmi biznesā un stāvokli sabiedrībā. Aktuāls ir jautājums – kur pulksteni iegādāties? Var, protams, vienkārši ieeiet jebkurā vietējā veikalā un nopirkt masveida ražojumu par pāris eiro. Bet īstena stila un luksusa piekritējiem, lai neapjuktu plašajā laikrāžu un firmu piedāvājumā, lieti noderēs portāls Dalder.lv, kurā atrodami lietoti un jauni pulksteņi. Kas ir Dalder.lv un kāda ir tā kapacitāte?

Dalder.lv – inovācija sludinājumu portālu jomā Latvijā

Portāls Dalder.lv ir inovatīvs sludinājumu portāls jeb digitālās reklāmas platforma, kura nesen uzsākusi savu darbību. Tā priekšrocība salīdzinājumā ar citiem sludinājumu portāliem viennozīmīgi ir moderna pieeja klasiskām lietām – ērta bezmaksas sludinājumu ievietošana un unikāla to filtrēšanas sistēma. Apsveicama ir sludinājumu sistematizēšana pa novadiem. Portāls ir lietotājam draudzīgs, dinamisks, ātrs un ērts.

Priekšrocības, kas apliecina Dalder.lv kompetenci un jaudu

  • Bezmaksas sludinājumi šeit ir un būs vienmēr (to uzsver portāla komanda);
  • Katrai pilsētai un novadam ir sava virtuālā sludinājumu telpa. Ierakstot meklētājā piem. Baltinavas novads, atveras detalizētas piedāvājumu sadaļas ar precēm un pakalpojumiem un to cenām, kas pieejami tieši šai novadā.
  • Jebkurš portāla lietotājs var pievienot atsauksmi, kas garantē preces vai pakalpojuma kvalitāti.

Kur atrast savu sapņu pulksteni, neizejot no mājas

Ja, piemēram, gribam, neizejot no biroja, iegādāties skaistu un savai gaumei atbilstošu laikrādi, mums atliek Dalder.lv meklētājā ierakstīt vārdu “pulksteņi”. Atveras rīku josla, kas klasificē pulksteņus pēc dažādām kategorijām – zīmols, stāvoklis, korpuss, aproce, garantija, piegāde, kā arī lokācija, protams. Neviens cits no Latvijas mēroga sludinājumu portāliem nepiedāvā tik detalizētu, pārredzamu un ērtu meklēšanas veidu. Piedevām šīs unikālās sludinājumu vietnes priekšrocība ir iespēja saglabāt, krāt un atlasīt aktuālākos piedāvājumus.

Mikro mājaslapa

Tuvākajā nākotnē katrs preces vai pakalpojumu sniedzējs varēs izstrādāt mikro mājaslapu, kas savukārt portāla apmeklētājiem ļaus iegūt informāciju par pārdevēju, kas piedāvā savus pakalpojumus, kā arī komunicēt tiešsaistē. Godprātīgums un darījumu caurspīdīgums ir nerakstīti biznesa principi. Šo principu pielietošana sludinājumu portālā ir jauna, augstākās raudzes kvalitāte darījumu slēgšanā, pat ja runa ir tikai par rokaspulksteņa iegādi.

Atsauksmes

Godīgumu veicina atsauksmju ievietošanas iespēja. Atsauksmes var ielikt gan par pārdevējiem, gan arī par pircējiem. Mūsdienās jau tā esam izlepuši, ka daudz kur tiek skandināts, ka taisnība vienmēr pieder klientam, taču tā nav. Arī pircējs var izpelnīties nepatiku – piemēram, ja maina savu pirkuma izvēli, par to iepriekš nepabrīdinot. Tāpat par neuzticamu uzskatīs pircēju, kas nesamaksā laikā vai nesamaksā vispār. Vissvarīgāk savu kā pircēja slavu ir saglabāt tad, ja esi dzīvokļa vai mājas īrnieks. Šajā gadījumā ir jāsaglabā pēc iespējas lielāka uzticamība.

Iespēja pārdot internetā

Atgriežoties pie pulksteņiem – varbūt šodien Tu esi tikai pircējs, kam sakārojusies tāda rojāla spēļmantiņa kā ekskluzīvs Šveices rokas pulkstenis. Taču laiki var mainīties un Tev var nākties pat apdomāt šo pulksteni pārdot tālāk. Tad nevilšus Tu būsi nonācis pārdevēja lomā, un šajā gadījumā atsauksmes ir ļoti svarīgs aspekts, jo:

a) Tu pārdod jau lietotu preci;

b) šī lietotā prece ir augstas klases Šveices rokas pulkstenis, kas nemaksā maz. Šāda pirkuma iegādē pircēji vēlas būt simtprocentīgi pārliecināti, ka rokas pulkstenis nav viltojums, tāpēc ieteicams saglabāt visus dokumentus par to jau kopš pulksteņa iegādes.

Ja tomēr neizdodas savu rokas pulksteni pārdot internetā, Rīgā ir pieejams arī augsti novērtēts pulksteņu lombards, kurš ir kā atsevišķs rokas pulksteņu salons, kurā vari gan pārdot, gan nopirkt, gan arī salabot savu jebkuras firmas rokas pulksteni.

Mana pieredze

Man vēl ir nedauz jānopelna, lai iegādātos pašai savu Šveices rokas pulksteni, taču sludinājumos esmu pārdevusi dažādas šūdinātas lietas bērniem. Jau kādā no iepriekšējiem rakstiem minēju, ka šobrīd mana lielākā daļa dzīves laika paiet, veidojot savu ģimeni.

Kamēr bērni bija maziņi, aiz garlaicības sāku šūt visādus nieciņus, kas pārauga gultas palagos, pārvalkos un mīkstajos lācīšos. Tā kā bērnu lietas daudz nenolietojas ka jau atkal nepieciešamas jaunas – nolēmu šādus tādus lācīšus arī nopārdot. Dalder.lv bija labs palīgs, jo ne vienmēr bija jāsaņem klientu zvani – biežāk mēs sazinājāmies turpat, portāla čata sadaļā.

Vai vecais rokas pulkstenis jau apnicis?

Ja arī Tev ir kaut kas, kas varētu noderēt citam – uz priekšu! Dalder.lv vari reģistrēties un ievietot pilnīgi jebkuru sludinājumu pilnīgi bez maksas! Varbūt arī Tev jau sen apnicis kāds elegants rokas pulkstenis, kuru lombards atteicās pieņemt?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *