lietoti un jauni pulksteņi

Lietoti un jauni pulksteņi – vienlīdz uzticami Tava laika skaitītāji

March 25, 2019

by — Posted in Pulksteņi

Līdz 1904. gadam kungi un džentlmeņi, lai uzzinātu pareizo laiku, katru reizi bāza roku kabatā vai aiz krūšu vestes un vilka ārā ķēdītē iekārtu pulksteni, atvēra tā vāciņu, un, pieri saraukuši, pētīja pareizo laiku. Mūsdienās, pateicoties pulksteņu firmas Cartier izstrādātajam pulksteņu dizainam, ir jāveic tikai viena rokas kustība. Rokaspulksteņa ienākšana apritē radīja revolūciju pasaules mēroga pulksteņu biznesā un šodien rokaspulksteņi ne tikai rāda pareizu laiku, bet arī ir lieliski stila un dizaina elementi.

Apliekot ap delmu elegantu luksusa laikrādi, veiksmīgs darījumu cilvēks neuzkrītoši un bez vārdiem apliecina savu veiksmi biznesā un stāvokli sabiedrībā. Aktuāls ir jautājums – kur iegādāties pulksteni? Var, protams, vienkārši ieeiet jebkurā vietējā veikalā un nopirkt masveida ražojumu par pāris eiro. Bet īstena stila un luksusa piekritējiem, lai neapjuktu plašajā laikrāžu un firmu piedāvājumā, lieti noderēs portāls Dalder.lv, kurā atrodami lietoti un jauni pulksteņi. Kas ir Dalder.lv un kāda ir tā kapacitāte?

Dalder.lv – inovācija sludinājumu portālu jomā Latvijā

Portāls Dalder.lv ir inovatīvs sludinājumu portāls jeb digitālās reklāmas platforma, kura nesen uzsākusi savu darbību. Tā priekšrocība salīdzinājumā ar citiem sludinājumu portāliem viennozīmīgi ir moderna pieeja klasiskām lietām – ērta bezmaksas sludinājumu ievietošana un unikāla to filtrēšanas sistēma. Apsveicama ir sludinājumu sistematizēšana pa novadiem. Portāls ir lietotājam draudzīgs, dinamisks, ātrs un ērts.

Priekšrocības, kas apliecina Dalder.lv kompetenci un jaudu

  • Portāls ir bezmaksas un vienmēr tāds būs (ko uzsver portāla komanda);
  • Katrai pilsētai un novadam ir sava virtuālā sludinājumu telpa. Ierakstot meklētājā piem. Baltinavas novads, atveras detalizētas piedāvājumu sadaļas ar precēm un pakalpojumiem un to cenām, kas pieejami tieši šai novadā.
  • Jebkurš portāla lietotājs var pievienot atsauksmi, kas garantē preces vai pakalpojuma kvalitāti.

Kur atrast savu sapņu pulksteni, neizejot no mājas

Ja, piemēram, gribam, neizejot no biroja, iegādāties skaistu un savai gaumei atbilstošu laikrādi, mums atliek Dalder.lv meklētājā ierakstīt vārdu pulksteņi. Atveras rīku josla, kas klasificē pulksteņus pēc dažādām kategorijām – zīmols, stāvoklis, korpuss, aproce, garantija, piegāde, kā arī lokācija, protams. Neviens cits no Latvijas mēroga sludinājumu portāliem nepiedāvā tik detalizētu, pārredzamu un ērtu meklēšanas veidu. Piedevām šīs unikālās sludinājumu vietnes priekšrocība ir iespēja saglabāt, krāt un atlasīt aktuālākos piedāvājumus.

Tuvākajā nākotnē katrs preces vai pakalpojumu sniedzējs varēs izstrādāt mikro mājaslapu, kas savukārt portāla apmeklētājiem ļaus iegūt informāciju par pārdevēju, kas piedāvā savus pakalpojumus, kā arī komunicēt tiešsaistē. Godprātīgums un darījumu caurspīdīgums ir nerakstīti biznesa principi. Šo principu pielietošana sludinājumu portālā ir jauna, augstākās raudzes kvalitāte darījumu slēgšanā, pat ja iet runa tikai par rokaspulksteņa iegādi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *