4 prestižākie Šveices pulksteņi

November 9, 2018

by — Posted in Bizness, Ekskluzīvi pulksteņi, Pulksteņi, Pulksteņu meistars, Rokas pulksteņi

Šveice ir tradīcijām bagāta un skaista Eiropas valsts, kuras viens no lielākajiem lepnumiem ir ekskluzīvie rokas pulksteņu zīmoli. Tā ir tradīcijām bagāta nozare, kuras pirmsākumi meklējami jau 16.gs., kad daudzi pulksteņmeistari, būdami protestanti, pameta Franciju, atrodot patvērumu Ženēvā. Te, sākot jaunu dzīvi, prasmīgie meistari veidoja mazas darbnīcas, kas likušas pamatus mūsdienās pasaulslaveniem zīmoliem ar nevainojamu kvalitātes garantiju. Tādā veidā Šveice ir ieguvusi tiesības saukt sevi par pulksteņu meku un tās meistari – sevi par labākajiem pasaulē. Tradīcijas un pieredze, kas vijas cauri gadsimtiem, tehnoloģiju attīstība un nenogurstoša vēlme būt labākajiem ir tie faktori, kas nešaubīgi pierāda, cik īpaši Šveices pulksteņi patiesībā ir.

            Labākie no labākajiem

Katram laikarādim ir savs stāsts, savs raksturs un stils, tāpat kā mums katram. Tās ir lielas personības lieliem darbiem. Te būs četri prestiži Šveices pulksteņi, kas uzrunā mani.

  • Breguet

Inovatīvi un patiesi neatkārtojami pulksteņi. Šī zīmola pamatvērtība ir turēties soli priekšā citiem un pašam laikam un apvienot inovāciju ar elegantu dizainu. Jau no pašiem pirmsākumiem Breguet ir bijis atklājējs, kas ietekmē arī citus pulksteņmeistarus un zīmolus.

  • Rolex

Rolex nenoliedzami ir slavenākais no daudzajiem Šveices pulksteņu zīmoliem. Tas ir domāts spilgtām personībām, izcilām savā nozarē, kas tiecas uz pilnību, kam svarīga ir uzvara un profesionālie sasniegumi. Tomēr tas ir arī stāsts par cīnītāja garu, par ceļu, nevis galamērķi, un par spēju savas neveiksmes pārvērst iespējās augt un attīstīties.

  • Tag Heuer

Šis ir stāsts par izcilāko materiālu kopumu, kas veido unikālo Tag Heuer tēlu un atpazīstamību. Āda, nerūsējošais tērauds, safīra kristāli un zelts – šie ir tikai daži no izejmateriāliem, kas kaldina šī pulksteņa panākumus un kvalitāti. Profesionālu meistaru rokās tie kļūst par kaut ko īpašu, par palīgu, sperot soli nākotnē.

  • Ulysse Nardin

Ulyss Nardin vīzija bija skaidra jau senatnē – mēģināt radīt kaut ko jaunu, ko varēs izmantot miljoni, un kas mainīs viņu dzīvi uz labo pusi. Sākot ar hronometra radīšanu flotes vajadzībām, līdz mūsdienu pieprasījuma apmierināšanai, saglabājot spēju tehniskus sasniegumus ietērpt modernā dizainā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *