breitling pulksteņu kolekcijas

Breitling pulksteņu kolekcija – luksusa klase zem ūdens un augstu gaisā

February 8, 2019

by — Posted in Bizness, Ekskluzīvi pulksteņi, Ekskluzīvs, Laiks, Pulksteņi, Rokas pulksteņi, Vide

Breitling pulksteņi savu uzvaras gājienu uzsākuši, pateicoties aviācijas industrijas pārstāvjiem, kas devās misijās uz kosmosu. Tas apliecināja šo pulksteņu izturību un tehnoloģiskās novitātes. Viens no zināmākajiem astronautiem ir Scott carpenter, kas 1962. gadā devās misijā kosmosā un uz rokas bija uzlicis tieši šī zīmola rokaspulksteni.

Leģendāra precizitāte

Breitling pulksteņu kolekcija kļuva slavena 1952. gadā, kad tika radīts modelis „Navitimer”, kas bija iecienīts vairāku iemeslu dēļ:

  • visprecīzākā laika mērīšanas kapacitāte;
  • degvielas patēriņa aprēķina funkcija;
  • attāluma vienību pārrēķina funkcija.

Tas viss kuras lieliski noderēja un atviegloja lidotāju dzīvi. Arī šobrīd zīmols tiek koncentrēts  uz  sarežģītāko un smagāko laika apstākļu, uz zemes un ūdenī, izturēšanu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc šie pulksteņi iekļuvuši vairākās svarīgās un leģendārās filmās, piemēram, vienā no Džeimsa Bonda filmu daļām pulkstenis  „Breitling Top Time” palīdzēja slepenajam aģentam, ko spēlēja Šons Konerijs nozagt atombumbas.  Izmantotais pulkstenis ražots 1962. gadā un tika pielāgots filmas vajadzībām. Pēc filmas pulksteņa vērtība sasniedza 70 000 eur.

Sertificēti pulksteņi, kas nekad nepievils

Visi ražotie pulksteņi atbilst starptautiskajiem standartiem un to apliecina sertifikāti.  Pulksteņus parasti tirgo niršanai (SuperOcean) vai aviācijai (Navitimer). Breitling pulksteņu stilu raksturo augstvērtīgs un niansēts pulējums un liels izmērs, kas paredzēts, lai uzlabotu lasāmību. Daudziem modeļiem ir automātisks jeb mehānisks tinumu mehānisms, neizmantojot elektroniskus komponentus.

Ārkārtas raidītāji, kas glābj dzīvības

Reuters ziņoja, ka 2003. gada janvārī divi britu piloti un komandas līderis Stīvs Brooks un lidojuma leitnants Hugh Quentin-Smith, iekļuva helikoptera avārijā Antarktīdā un tika izglābti pēc Breitling avārijas raidītāja pulksteņu aktivizēšanas.

Breitling avārijas pulkstenim ir radio raidītājs civilās aviācijas izmantošanai, kas pārraida 121,5 MHz frekvences frekvenci un kalpo kā rezerves nelieliem gaismekļiem. Militārajiem lietotājiem ārkārtas situācijā ir miniatūrs raidītājs, kas darbojas 243,0 MHz militārās aviācijas avārijas frekvencē. Augsto līmeni un kvalitātes latiņu apstiprina sadarbība ar Bentley motors.

Detaļas un nianses

Vienā mehāniskajā pulkstenī var būt pat tūkstotis detaļu! Pasaulē sarežģītākais pulkstenis sastāv no 2800 detaļām un to izgatavoja trīs meistaru astoņu gadu garumā. Par sekundēm atbild viens zobrats, par minūtēm otrs, par stundām trešais, par dienām, ceturtais, par mēnešiem piektais, par gadiem sestais, par garajiem gadiem septītais. Visiem zobratiem kopā jādarbojas ar apbrīnojamu precizitāti, ko profesionālie pulksteņu meistari veic pat divus gadus – lūk, to nozīmē luksus klase!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *